Gezuar Vitin e Ri 2009


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 14 prej 14
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Gezuar Vitin e Ri 2009

  Receta Gatimi

  Gezuar..Gezuar..Gezuar..Vitin e Ri 2009
  Ne radhe te pare uroj gezuar Vitin e Ri 2009 Lirenti.COM qofte ky vit sa me i mbare dhe plot me tema diskutime dhe antare pafund.Uroj te gjithe antaret e forumit LIRENTI.COM Gezuar 2009 plot me gezime mbaresi dhe ky vite ti gjej sa me mir.Urime dhe per te gjithe Shqiptaret kudo ne bote Gezuar dhe pershumevjet Vitin e Ri.
 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e learti1
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  11
  Reputacioni
  0

  Re: Gezuar Vitin e Ri 2009

  2009

  2009


 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Gezuar Vitin e Ri 2009

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga learti1
  2009

  2009

  Shume e bukur kartolina

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Gezuar Vitin e Ri 2009

  Nje vit te bekuar dhe te mbushur plot me supriza te kendshme per gjithe anetaret e Lirenti.com!
 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e Flashi
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  51
  Reputacioni
  0

  Re: Gezuar Vitin e Ri 2009

  Urime Viti i Ri 2009 ,gjithe stafit drejtues te http://www.lirenti.com dhe tere anetarve qe jan te regjistruar,dhe qe do te regjistrohen ne te ardhmnen.Ju a uroj edhe njehere te gjitheve Vitin e Ri 2009 dhe gjdo te mire ne jete ne te gjitha sferat e jetes,me rrespekt -Flashi

 6. #6
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13

  Re: Gezuar Vitin e Ri 2009

  ju uroj nje VIT TE RI te pasur me matematike: duke shumezuar kenaqesine, zbritur dhimbjen, shumefishuar lumturine dhe ndare dashurine me personat me te shtrenjte

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e briken
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  tiran
  Postime
  115
  Reputacioni
  11

  Re: Gezuar Vitin e Ri 2009

  Gezuar vestat nga thellesia e zemres po ju
  uroj edhe ju rralizofeshin te gjitha deshirat

 8. #8
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Re: Gezuar Vitin e Ri 2009


  Lamtumire 2008

  Mire se erdhe 2009 , plot shendet, lumturi dhe mbaresi per te gjitha projektet tuaja

  Gezuar, Gezuar per shume vjet


 9. #9
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Re: Gezuar Vitin e Ri 2009
  Uroj nga zemra te gjitheve Gezuar 2009, nje vit te mbare plot me miresi, shendet dhe para.

 10. #10
  i/e rregjistruar 20% Maska e Negativ
  Anėtarėsimi
  Jan 2009
  Vendndodhja
  Podujevė
  Postime
  135
  Reputacioni
  0

  Re: Gezuar Vitin e Ri 2009

  Gezuar 2009 - me shpres qe ky vit te jete vit i suksesit tuaj..

 11. #11
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Gezuar Vitin e Ri 2009

  Gezuar te gjitheve, antaret e vjeter dhe te rinjte, nje vit i mbare i mbushur vetem me surpriza te kendeshme!!!

 12. #12
  i/e rregjistruar 20% Maska e smart
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  148
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Gezuar Vitin e Ri 2009

  JU UROJE ~~ * Gezuar 2009 * ~~ vite sa me i mbare edhe me i sukseshem per juve .......sa me shum dashuri dhe lumturi ne familjet tuaja
  Nji urim special e kam per te gjithe ata emigrante qe fatekeqesisht nuk e festoje ne familjet e tyre dhe ne vendin e tyre ...qofte viti i mbare per juve ...dhe sa me shpejt u bashkofshit me te dashurit dhe te afermit tuaj


  Gezuar
  Gezuar
  Gezuar
  Gezuar
  Gezuar
  ~~ * 2009 * ~~

 13. #13
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Gezuar Vitin e Ri 2009

  Gezuar per shume Vjet 2009!

  Shendet e mbaresi ne familjet tuaja. GEZUAR!

 14. #14
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13

  Re: Gezuar Vitin e Ri 2009

  GEZUAR VITIN E RI 2009 TE GJITHEVE!!! FAT, MBARESI, SHENDET, LUMTURI, PARA PER KETE VIT....

  PAK ME VONESE POR ME MIRE VONE SE KURRE...HAHAHA
  GEZUAR

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Gėzuar Vitin e Ri 2012!
  Nga Administratori nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 06-01-2012, 10:11 PM
 2. Gezuar Vitin e Ri 2011!
  Nga 3r1k0 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 02-01-2011, 02:38 PM
 3. Gezuar Vitin e Ri 2010!
  Nga EMAUS nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 07-01-2010, 02:20 AM
 4. gezuar vitin e ri 2010 !
  Nga MAJDI nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 01-01-2010, 08:18 PM
 5. ``Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!!``
  Nga Alb-Angel nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 02-01-2008, 10:05 PM