Britney Spears qethet QEROSE (foto)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Britney Spears qethet QEROSE (foto)

  Receta Gatimi

  Fotoja e Spears pas nje nate ne klinik.
  Futet ne nje qender riabilitimi ne Antigua, pas 48 oreve le kliniken dhe gjentet ne nje dyqan pirceing e qethur qerose:
  foto:

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e TiRoNcE4eVa
  Anėtarėsimi
  Feb 2007
  Vendndodhja
  Tironto,Canada
  Postime
  13
  Reputacioni
  0

  Re: Britney Spears qethet QEROSE (foto)

  sot ndodhi kjo eee... kaq e pati edhe kjo me shnet rrodhi motra ahahah uaa tashi sa doli dhe ke lajmett ccncnn

 3. #3
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Re: Britney Spears qethet QEROSE (foto)

  te shpejt...


  kjo ka pas qene shembull per adoleshentet...


  ca behet po ta mbash gjithate zjarr perbrenda deri ne ate moshe


 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Britney Spears qethet QEROSE (foto)

  Pp jo mo, cfare zjarri mos flisni kot, ajo eshte shume e zgjuar.

  Pas femijeve qe beri per te qene qendra e vemendjes duhet te bente dicka qe te dukej ekstrem,
  ne menyre qe te terheqi mbi vete gjithe dritat e perqendrimit te medias.

  Dardha e ka bishtin mbrapa

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e TiRoNcE4eVa
  Anėtarėsimi
  Feb 2007
  Vendndodhja
  Tironto,Canada
  Postime
  13
  Reputacioni
  0

  Re: Britney Spears qethet QEROSE (foto)

  EMAUS ate po mendoja edhe un thash me ate debilin u nda tashi kishte ngel pa dal neper revista zgjidhja mo e let rrun koken lol

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e xuki01
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  20
  Reputacioni
  0

  Re: Britney Spears qethet QEROSE (foto)

  o lal kot nuk thojne qe leku te ben dem....

  p.s: te kisha ca dhe una sdo ishte keq hihihihi

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Britney Spears qethet QEROSE (foto)

  po qethemi te gjithe qerosa

  veē lek te kemi *

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Britney Spears qethet QEROSE (foto)

  Ja amerika ti prish trut komplet, lumsi une qe sjam e pasur

 9. #9
  i/e rregjistruar 10% Maska e xuki01
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  20
  Reputacioni
  0

  Re: Britney Spears qethet QEROSE (foto)

  o daje e paskeni keqkuptu me duket....ore te vijn ato leket mua se e dini si me shini pastaj qeros gjithandej....hihihihihi

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: Britney Spears qethet QEROSE (foto)

  Ajo ka pjerdhur fare me gjithe ate droge qe pinte.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Djali sosia e Britney Spears
  Nga EMAUS nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 09-08-2008, 09:40 PM
 2. [Foto] Britney Spears
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 23-12-2006, 02:42 AM