CELULARI:Sa vend ze ne jete tuaj


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 29
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e F-B-K
  Anėtarėsimi
  Dec 2008
  Postime
  44
  Reputacioni
  0

  CELULARI:Sa vend ze ne jete tuaj

  Receta Gatimi

  tashme esht e veshtir te gjesh nje person qe nuk ka celular
  duke filluar nga mosha 12 e lart .Sa i rendesishem esht ai ne jeten tuaj
  jep mendimin tend
  ju pershendes

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e Negativ
  Anėtarėsimi
  Jan 2009
  Vendndodhja
  Podujevė
  Postime
  135
  Reputacioni
  0

  Re: CELULARI:Sa vend ze ne jete tuaj

  Pershendetje teme interesante

  Sod pothuajse te gjtih kane celularin e tyre personal.
  Celulari eshte majft i nevojshem -me nje fjale eshte nje mjet komunikimi qe sod veshtirr te jetohet pa te.

 3. #3
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: CELULARI:Sa vend ze ne jete tuaj

  E vertete qe eshte mjet i nevojshem ne ket kohe , si per jeten profesionale si per jeten private .
  Sidomos qe tani Cel nuk eshte vetem per te telefonuar por dhe per shume gjera te tjera , si foto
  GPS etj. Me mire te harrosh koken sesa Cel

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: CELULARI:Sa vend ze ne jete tuaj

  Kohet e fundit po e perdor vetem per te pare sa eshte ora Me harxhon me shume se makina!

 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: CELULARI:Sa vend ze ne jete tuaj

  Per mua eshte shume i rendesishem. Nuk dal nga shtepia po nuk e pata me vete. Nese e harroj ndonje dite, kthehem nga rruga per ta marre.

  Kam 3 celulare.

  Nje per familjen dhe shoqerine.

  Nje per Klientet dhe pune time.

  Nje per raste te vecanta.

 6. #6
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Re: CELULARI:Sa vend ze ne jete tuaj

  Jam dakort me Renin celulari me te vertet harxhon me shume se makina ketu tek ne jane cmimet skandaloze te thirrjeve, mua sme hun dhe shume ne pune nuk e kam te domosdoshem,per disa persona me te vertet qe eshte domosdoshmeri P.Sh sic tha EMAUS qa e ka te domosdoshem.

 7. #7
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  nuk shkojme dot as ne banjo pa celularin...se di se si kemi bere ne ate kohe kur nuk ekzistonin celularet!!!si jemi marre vesh me njeri-tjetrin ,se kuptoj...nje shpikje e qelluar

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13
  Une personalisht nuk e kame fare problem . si me celular si pa te fare . madje ka raste qe e hedh nga nje cep ne cepin tjeter te shpise dhe jam e detyruar te bej zile per ta gjetur ! hahahhaha. nuk jame shume e lidhur pas celularit .

 9. #9
  Tamem si une qenke,anna.Edhe une e mbaj celularin me teper qe te me gjejne familjaret apo shoqeria pasi shpesh humbas rrugen e kthimit per ne shtepi...madje ndonjehere detyrohen te perdorin sistemin e gjurmimit satelitor pasi pertoj edhe ta hap telefonin

 10. #10
  i/e rregjistruar 10% Maska e cyrih
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  23
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  po sipas mendimit tim e gjithe jeta eshte ka bahet jet elektronike pra ne kete jet edhe celulari ka zene nje vend te rendsishem tung

 11. #11
  i/e rregjistruar 10% Maska e baby
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  n`net
  Postime
  47
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Une mendoj qe eshte shume i nevojshem ne ditet e sodit celulari...

 12. #12
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Nuk jam shume e lidhur pas celularit. E perdor vetem ne rastet kur me nevojitet.Me ka qelluar shpesh qe kur dal e harroj ne shtepi, dhe nuk perbente fare problem per mua.

 13. #13
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  sot te gjthe te rinjte e perdorin pr te dergiuar mesazhe me njeri tjetrin ,per te bere shaka me njeri tjetrin duke marre me thurje me shume per argetim se sa per pune.
  une personalisht kam kohe qe mbaj celular dhe me shme e perdor per te degjuar muzike

 14. #14
  i/e rregjistruar 10% Maska e lulileo
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  14
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  un mendoj se eshte shum i nevojshem celulare per ne ne!

 15. #15
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  edhe un kohet e fundit vetem oren e shikoj

  dhe e luaj 1 loje nga1her...

 16. #16
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Mbyll syte celulari, hap celulari me eshte bere si grua! Mgjes drek dark, email, skype, sms, web dhe ndonjehere per te folur normale !

 17. #17
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  kohet e fundit se di as ku e kam len
  nuk me hyn shum ne pun

 18. #18
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  kto kohet e fundit harroj qe e kam ^_^ lol

 19. #19
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Perdit , 1 dit qe nuk e kisha me iku truri ske me ca flet

 20. #20
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Nuk para e perdor...vetem kur me duhet...dhe nuk eshte se e ndjej kaq te domosdoshme....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Mesazhe celulari :D
  Nga EMAUS nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 50
  Postimi i Fundit: 19-02-2012, 08:20 PM
 2. Prezantohet “celulari flete”
  Nga ulkina nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-05-2011, 03:04 PM
 3. Celulari nga Philips Xenium X312, 1 Muaj jetė-gjatėsi tė baterisė
  Nga MAJDI nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 04-05-2010, 08:21 AM
 4. Celulari i ri nga Samsung - S5560
  Nga aurel nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-10-2009, 05:55 PM
 5. Nga vend i shqiponjave, nė vend i plehrave
  Nga kuklla nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-07-2008, 02:40 PM