CELULARI:Sa vend ze ne jete tuaj


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 29 prej 29
 1. #21
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Perdit , 1 dit qe nuk e kisha me iku truri ske me ca flet
  hahahahahahahahahahahahhahahahahahahahaahahahahaha hahahaha Zoti t'rujt o bal, po Shum kom kesh

  M'u ka bo mi hup me Telefon e me kejt se spo lojn rahat shqiptart... Edhe n'Viber t'bojn zile!!

 2. #22
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  me periudha periudha e kam....
  ka raste qe ja shpartalloj baterin nga muzika...radioja......kufjet ne vesh der ne mengjes...
  ka raste (si kto koh ) ...qe mund ta shoh sa per oren ahaha...se di pse

 3. #23
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Po nojher flet ti apo kur mer vet 141 te thot na mori malli

 4. #24
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Po nojher flet ti apo kur mer vet 141 te thot na mori malli
  kur flet esht tjeter gje....sepse thjesht e mban ne vesh cel.....dhe un ju referova shfrytezimeve dhe makabrave qe i bej un shpesh cel

 5. #25
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  nfakt osht i dhimbshem fakti qe celulari sot po zen shumicen e vendit ne jeten tone! Nga te shkosh, i sheh njerezit me telefona neper duar si zombie! Neper lokale vetem te vjetrit i sheh duke biseduar me njeri-tjetrin, se te rinjte secili koken ne ekranin 4-5" dhe as qe i flasin ndonje fjale njeri-tjetrit!
  Shum e dhimbshme me boten kshtu... Me e keqja: Qe ne moshen 10-12 vjeēare i blejne "Smartphone" dhe aty myllet ne ate boten e humbur! Aty fillon shkatrrimi i jetes se tij!!

  Personalisht, kur dal per kafe me dikend, ose kur dal per qef me shetit, kurr nuk e shikoj telefonin! Po problemi eshte se un jam i vetmi ne shoqeri qe e bej kete! Te tjeret kyēen direkt aty dhe nese jemi per kafe apo dikund jasht me to, un mbes si hut duke shikuar!

 6. #26
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  CELULARI dihet qe bere mjeti me i pazevensueshem sot per sot por vetem ngelet dicka ,duhet qe te mbajme baterite me vete

 7. #27
  i/e rregjistruar 20% Maska e Atlantis
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  299
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Unė e pėrdori mė sė shumti pėr tė biseduar me tė afėrmite me viber ose whatsap dhe shumė rrallė pėr gjėra tė tjera,ose si thanė disa anėtarė tė tjerė edhe pėr ta shikuar orėn...

 8. #28
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  me duket sikur celulari ka vazhduar te zere shume vend ne jeten e te gjitheve, ndaj dhe ne timen ze mjaft vend. me kte teknologji qe kane arritur sot, me procesora aq te shpejt, e plus shume gjera te tjera hyn ne perdorim pothuaj nga cdo ane, qofte me telefonata, internet, videotelefonata, kamera, dhe shume i perdorin dhe per pune. mendoj se eshte bere nje mjet i domosdoshem qe ne ditet e sotme sikur behet jeta me e veshtire pa te.

 9. #29
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  me eshte merzitur ky qe kam! Dua nje te ri!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Mesazhe celulari :D
  Nga EMAUS nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 50
  Postimi i Fundit: 19-02-2012, 08:20 PM
 2. Prezantohet “celulari flete”
  Nga ulkina nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-05-2011, 03:04 PM
 3. Celulari nga Philips Xenium X312, 1 Muaj jetė-gjatėsi tė baterisė
  Nga MAJDI nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 04-05-2010, 08:21 AM
 4. Celulari i ri nga Samsung - S5560
  Nga aurel nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-10-2009, 05:55 PM
 5. Nga vend i shqiponjave, nė vend i plehrave
  Nga kuklla nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-07-2008, 02:40 PM