Nje pershendetje per moderatoret e forumit.


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Nje pershendetje per moderatoret e forumit.

  Receta Gatimi

  Nje pershendetje per moderatoret e forumit.
  Pershendes te gjithe moderatoret-Et e forumit LIRENTI.COM qe me punen e tyre te perditshme mundohen qe cdo gje te shkoj se me mire dhe LRENTI.COM te shkoj sa me lart e me lart.

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Nje pershendetje per moderatoret e forumit.

  Faleminderit kliton. Se shpejti do i shtohesh edhe ti Stafit tone,

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Re: Nje pershendetje per moderatoret e forumit.

  Faliminderit Emaus eshte nje nder per mua te jeme pjese e ketij forumi.

 4. #4
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Re: Nje pershendetje per moderatoret e forumit.

  faleminderit kliton per urimin

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e Negativ
  Anėtarėsimi
  Jan 2009
  Vendndodhja
  Podujevė
  Postime
  135
  Reputacioni
  0

  Re: Nje pershendetje per moderatoret e forumit.

  I bashkangjitem kesaj Pershendetje....

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Nje pershendetje per moderatoret e forumit.

  Shume respekt per punen qe beni!

 7. #7
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Re: Nje pershendetje per moderatoret e forumit.

  faleminderit te gjitheve sepse mundoheni perdite per ne.

 8. #8
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Re: Nje pershendetje per moderatoret e forumit.

  do te me pelqente te isha edhe une.

 9. #9
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Re: Nje pershendetje per moderatoret e forumit.


 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Nje pershendetje per moderatoret e forumit.

  Nese dikush eshte i enteresuar per moderatore le te beje kerkesen vete ne temen e caktuar.
  Propozimet e te tjereve per moderatore sipas rregullores se forumit nuk behen ne publik por ne privat me Administratoret.

  Moderatoret e rinj u vendosen pasi ishte diskutuar prej kohesh nga Administratoret dhe me deshiren e personave pas nje kohe te caktuar.

  Nuk miratohen nga Stafi te gjitha propozimet nese personat ne fjale nuk permbushin pikat per te cilat kerkon Stafi per moderimin e forumit.

  Ju falenderojme per mirekuptimin!

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e arditu
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Postime
  134
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  bravo jo koft per punen qe e beni

 12. #12
  i/e rregjistruar 10% Maska e rrezarta
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  21
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Meritojn falenderimet me te sinqerta moderatoret e ketij forumi

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Nje pershendetje per stafin e forumit :)
  Nga Alb-Angel nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 04-02-2012, 08:01 PM
 2. Pershendetje gjithe anetareve te forumit
  Nga interista67 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 15-10-2011, 02:19 PM
 3. Pershendetje pjestareve te forumit te lirenti.com
  Nga lirigert nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 17-02-2009, 01:10 PM