pytje


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1

  pytje

  Receta Gatimi

  si kisha pas mundesi qe edhe une me qel si lirenti.org vetem me ba ks-team.biz ??? nese din kush ju kisha lut me ma qel ?

 2. #2

  Re: pytje

  ankonda duhet me ble hostin pastaj e hap

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: pytje

  Duhet kesh hostin dhe nje domain te vleshem ose vetem domain te vleshem, apliko ne google ose hotmail, pas aprovimit trasferon e-mailet e tua ne ate te provaiderit deshiruar.

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Pytje logjike !
  Nga Noga nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 12-02-2014, 12:33 AM
 2. Kam 2 pytje - Logo mbi videoklipet
  Nga B|1n1 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 11-01-2010, 07:55 PM
 3. 512 pytje per hackerizem
  Nga Altin111 nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-04-2009, 01:53 PM
 4. Pytje per firefwall
  Nga Klevis nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 04-10-2008, 05:21 PM
 5. pytje
  Nga anakonda nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 16-04-2007, 10:46 PM