Rregullat e dembelit


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12

  Rregullat e dembelit

  1.Ē'mund tė bėsh sot,mos e lėr pėr nesėr,lėre pėr pasnesėr ,ndoshta zgjidhet vetė problemi.
  2. Gjėja qė nuk zgjidhet vetė pėr 30 ditė,nuk ja vlen tė merresh me tė.
  3. Ne skemi frikė nga puna,sepse dimė tė ruhemi nga ajo.
  4.Nuk duhet tė dėshirosh vdekjen e shefit ,por tė bėsh nė atė mėnyrė qė ai vetė ta dojė.
  5.Puna ėshtė burim shėndeti,prandaj le tė punojnė tė sėmurėt.
  6.Puna e ka krijuar njeriun ,por dhe pushimi s'ka vrarė njeri.
  7.Dembelizmi ėshtė shėndet i pastėr.
  8.N.q.s kolegu jot punon,kjo nuk ėshtė njė motiv qė tė bėsh tė njėjtėn gjė.
  9.Vėndi i punės nuk ėshtė kafene apo (bar) qė tė rrish gjithė ditėn atje.
  10.Ėshtė e vėrtetė qė puna e fisnikėron njeriun, por shoqėria jonė nuk ka nevojė pėr aristokratė.
  11.Kush nuk punon nuk gabon dhe kush nuk gabon meriton tė ngrihet nė detyrė.
  12.Ē'do njeri duhet tė ketė njė aktivitet,por kjo s'duhet tė degjenerojė nė punė.

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e Negativ
  Anėtarėsimi
  Jan 2009
  Vendndodhja
  Podujevė
  Postime
  135
  Reputacioni
  0

  Re: Rregullat e dembelit

  hahahaha shum interesante ..

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e F-B-K
  Anėtarėsimi
  Dec 2008
  Postime
  44
  Reputacioni
  0

  Re: Rregullat e dembelit

  1.Puna eshte lodhje
  2.Lind i lodhur e jeton per te pushuar
  3.Duaje shtrtin si veten tende
  4.Pusho diten per te fjetur naten
  5.Nese sheh dike qe pushon ndihmoje
  6.Kur te lind deshira per te punuar ulu dhe prit te te kaloj
  7.Ne jet mundohu te besh pak dhe ate pak jepja ta bejn te tjeret

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e F-B-K
  Anėtarėsimi
  Dec 2008
  Postime
  44
  Reputacioni
  0

  Re: Rregullat e dembelit


 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  14

  Re: Rregullat e dembelit

  te bukura keto

 6. #6
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga girl08 Lexo postimin
  1.Ē'mund tė bėsh sot,mos e lėr pėr nesėr,lėre pėr pasnesėr ,ndoshta zgjidhet vetė problemi.
  2. Gjėja qė nuk zgjidhet vetė pėr 30 ditė,nuk ja vlen tė merresh me tė.
  3. Ne skemi frikė nga puna,sepse dimė tė ruhemi nga ajo.
  4.Nuk duhet tė dėshirosh vdekjen e shefit ,por tė bėsh nė atė mėnyrė qė ai vetė ta dojė.
  5.Puna ėshtė burim shėndeti,prandaj le tė punojnė tė sėmurėt.
  6.Puna e ka krijuar njeriun ,por dhe pushimi s'ka vrarė njeri.
  7.Dembelizmi ėshtė shėndet i pastėr.
  8.N.q.s kolegu jot punon,kjo nuk ėshtė njė motiv qė tė bėsh tė njėjtėn gjė.
  9.Vėndi i punės nuk ėshtė kafene apo (bar) qė tė rrish gjithė ditėn atje.
  10.Ėshtė e vėrtetė qė puna e fisnikėron njeriun, por shoqėria jonė nuk ka nevojė pėr aristokratė.
  11.Kush nuk punon nuk gabon dhe kush nuk gabon meriton tė ngrihet nė detyrė.
  12.Ē'do njeri duhet tė ketė njė aktivitet,por kjo s'duhet tė degjenerojė nė punė.
  hahha shum te verteta haha cdo here dembeli gjen preteks per te mos u mare me punen..

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Rregullat per nje Fjalekalim (password) te pathyeshem!
  Nga ReniX nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 22-02-2013, 09:14 PM
 2. Rregullat e bukurise qe nuk vlejne me!..
  Nga erinda nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 01-03-2012, 11:38 AM
 3. 10 Rregullat per tu bere nje hacker!
  Nga ReniX nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 29-02-2012, 11:13 PM
 4. RREGULLAT E DEMBELIT
  Nga briken nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 21-11-2008, 05:08 PM
 5. Rregullat si tė beni njė Kėrkesė!
  Nga Lirenti nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-11-2006, 05:24 AM