Ronaldo pėson aksident


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e Negativ
  Anėtarėsimi
  Jan 2009
  Vendndodhja
  Podujevė
  Postime
  135
  Reputacioni
  0

  Ronaldo pėson aksident

  Receta Gatimi

  Fituesi i Topit tė Artė, Cristiano Ronaldo, ėshtė pėrfshirė nė njė aksident trafiku nė mėngjesin tė sotėm, mirėpo ka shpėtuar pa u lėnduar.  Policia nė Manchester ka njoftuar se Ferrari i portugezit kishte goditur barrierėn anėsore tė rrugės nė afėrsi tė Aeroportit tė Manchesterit,

  Ndėrsa “Sky Sports” shkruan se Ronaldo nuk ka pėsuar asnjė lėndim, ai madje sot ėshtė kthyer nė fushėn stėrvitore.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Ronaldo pėson aksident

  ja dhe tre foto


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ronaldo Thyen Rekord
  Nga Noga nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 07-09-2012, 07:13 PM
 2. 34-vjeēarja pėson amnezi, zgjohet "adoleshente"
  Nga labja nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 19-06-2011, 07:42 PM
 3. Virusi H1N1 pėson mutacion
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-11-2009, 10:24 PM
 4. Ronaldo ia mbath nga Nereida
  Nga Kliton nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 04-08-2009, 09:22 PM
 5. Cristiano Ronaldo
  Nga ReniX nė forum Kampionate botėrore
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-03-2008, 04:39 PM