A besoni se ekzistojne vertet "Fantazmat"?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 14 prej 14
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Smile A besoni se ekzistojne vertet "Fantazmat"?

  Receta Gatimi

  Si i pergjigjeni kesaj pyejte, thjesht nje jo? apo keni perjetuar eksperienca paranormale?

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e Negativ
  Anėtarėsimi
  Jan 2009
  Vendndodhja
  Podujevė
  Postime
  135
  Reputacioni
  0

  Re: A besoni se ekzistojne vertet "Fantazmat"?

  Mendoj qe deri diku ndoshta eshte vetem nje imagjinat e teperuar e njeriut...
  por nganjehere kur shoh emisione ne Tv- atehere shpesh me ben qe ta ndryshoi mendimin, eshte nje gje mjaftė e frikshme.
  Sidomos kur ca nga ta kerkojne shpitin e tyre te humbur.....

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Re: A besoni se ekzistojne vertet "Fantazmat"?

  pershendetje:
  per mendimin tim fantazmat ekzistojn, une personalisht nuk kam perjetuar
  nje gje te till por kam degjuar shum te flitet per kete ēeshtje edhe nje
  e tille i ka ndodhur dajes tim kur po kthehej nje nate ne shtepi i del para nje person
  i njohur por nuk e kishte fare ne mendje qe ky kishte vdekur, daja im i flet dhe ai nuk i
  kthen pergjigje por e shikon fiks ne sy daja im iku para edhe ai i shkonte nga mbrapa
  daja im trokiti ne der te shtepis dhe ja hap deren nena, ai i tregon qe ka par ate person
  edhe nena i thot qe ai ka vdekur daja im doli perjashta edhe kerkoj ne rrug se mos e
  shihte edhe nje here po nuk e pa me....

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: A besoni se ekzistojne vertet "Fantazmat"?

  une vete personalisht nuk kam pare por ne televizion kam pare nje emision qe jep ndodhi paranormale dhe aty tregohej per fantazmat ! ndoshta edhe existojne !!

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e smart
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  148
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: A besoni se ekzistojne vertet "Fantazmat"?

  as un personalisht nuk i besoj ketyre gjerave! por disa nga te njohurit qe kam, i besojne shum dhe jane shum te sigurte qe dhe i kan pare.

 6. #6
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Re: A besoni se ekzistojne vertet "Fantazmat"?

  Nuk e di ...duke pare emisione dhe degjuar kesoj lloj historirash , ndonjeher pyes veten ....edhe ndoshta

 7. #7
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Re: A besoni se ekzistojne vertet "Fantazmat"?

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mima
  Nuk e di ...duke pare emisione dhe degjuar kesoj lloj historirash , ndonjeher pyes veten ....edhe ndoshta
  jam i te njejtit mendim me mimen.

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: A besoni se ekzistojne vertet "Fantazmat"?

  Nga te gjithe ne ketu spaska pare njeri fantazma.

  Po deshet te shihni fantazma pini hashash....

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Djallėzore Njė nxėnės filmon fantazmėn nė shtėpi tė tij  LONDER-Njė nxėnės shkolle nė Angli pretendon tė ketė filmuar njė fantazėm nė shtepinė e tij, bėri te ditur gazeta britanike, “The Sun”.

  I tmerruar, 12 vjeēari, Reece Pitman, deklaroi se ne fillim kishte degjuar fishkellima ne shtepi dhe mė pas kishte nxjerre telefonin duke filmuar njė hije qė levizte ne shtepine e tij. Nje ngjarje e tille ndodhi vetem pak dite pasi motra e 12 vjeēarit ishte ankuar se dikush kishte arritur te plotesonte ne menyre misterioze lojen me bashkim figurash gjate natės. Njė prej drejtuesve tė njė shoqate qė studion dukuri te tilla u shpreh per gazeten angleze se ky eshte filmimi me i mire i nje fantazme gjate viteve te fundit.
  Por shumė njerėz shprehen skeptikė pėr videon. Shumė pretendojnė se ato janė efekte tė montuara. Anglia njihet si njė ndėr vendet qė studion kėto dukuri tė mbinatyrshme. Madje shumė persona vetėquhen ekzorcistė, njerėz qė gjurmojnė fantazmat.

  (burimi/BalkanWeb)

 10. #10
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Interesante kjo une besoje se fantazmat egzistojne me te vertete sepse jane shume njerez qe jane shprehur qe kane pare fantazma.

 11. #11
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Une, personalisht mendoj qe fantazmat nuk ekzistojne.
  Por njehere kam pare ne lajme kam pare qe ne nje dyqan
  ishin filmuar disa fantazma...... e cuditshme...
  por prape nuk u besoj........

 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Keto jane fotot e nje konkursi mbi Fantazma dhe Mistere

  Fotoja e pare eshte ajo fituesja e bere nga nje amator ne Tantallon Castle, afer Edimburgut:
 13. #13
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Une per vete i besoj ketyre,dhe jam plotesisht i bundur qe fantazmat egzistojn sepse dhe i kam pare vete me syt e mi dhe nuk jam i genjyer.

 14. #14
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  un skam pare besoj 100 % qe ka.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Jeni "Pro" apo "Kunder" klonimit te njeriut?
  Nga smocking2 nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 08-12-2014, 02:00 AM
 2. "Metro" do te quhet "Windows 8"
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-08-2012, 09:06 PM
 3. Besoni se ekzistojne UFO?
  Nga EMAUS nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 14-11-2010, 08:32 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-07-2009, 01:15 PM