Nderrohet serveri


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Nderrohet serveri

  Receta Gatimi

  Pershendetje te gjitheve!

  Per te patur nje faqe me cilesore dhe me te shpejte, vendosem qe te nderrojme serverin dhe te marrim nje server me te mire dhe me te shpejte. (kuptohet edhe me i shtrenjte )

  Kush deshiron te jape kontributin e tij dhe te ndihmoje qofte dhe me 1 euro, ne e vleresojme.

  Eshte nje inisiative qe behet per te gjithe ne, qe kjo faqe te ofroje nje informacion sa me te mire dhe cilesore, per te gjithe shqiptaret kudo jane.


  ose nr llogaris mund te dergohet ne MP.

  Ju falenderojme te gjitheve!

  STAFI

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Re: Nderrohet serveri

  Pershendetje EMAUS une kam deshire te dhuroj nje shume te vogel simbolike po nuk kam karte Paypal,a ka ndonje menyre te thjeshte dh si.

 3. #3

  Re: Nderrohet serveri

  A mund ta di sa eshte cmimi i serverit qe do nderrohet.

  Se mund ta paguaj un te gjithen.


 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Nderrohet serveri

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Alternativa
  A mund ta di sa eshte cmimi i serverit qe do nderrohet.

  Se mund ta paguaj un te gjithen.

  Pershendetje Alternativa.

  Nese deshiron mund te komunikojme ne mp.

  Stafi.

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Re: Nderrohet serveri

  pershendetje
  edhe une kam te njejtin problem si kliton nese ka nje menyr per ta bere nje
  donacion me bej te ditur Emaus..

  me respekt.. Aurel

 6. #6
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Nderrohet serveri

  Per ata qe nuk kane Paypal, mund te japim nje numer llogarie dhe mund ti fusin aty.

  Per me teper hollesira mund te flasim me MP.

  Ju falenderojme per interesimin.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Krijimi i nje Serveri me Filezilla
  Nga alfa1993 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 34
  Postimi i Fundit: 04-04-2012, 04:20 PM