Cfare domethenie ka emri juaj?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 58
 1. #21
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga michele Lexo postimin
  1. Emri juaj fillon me…
  d.E-A-J-K-T-S-V

  2. Cila eshte ngjyra juaj e preferuar?
  a.E kuqe

  3. Cila eshte kafsha juaj e preferuar?
  b.Macja


  4. C’lloj muzike degjoni?
  d.Pop/Clubin music

  5. Si e shpenzoni kohen tuaj?
  d.Qendroj me shoket dhe bejme gjera bashke
  Ti ke nje emer te kendshem. Personaliteti yt i ndricon diten njerezve qe ke perreth.

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga eugjeni Lexo postimin
  1-d
  2-a
  3-a
  4-d
  5-d
  Ketij i thone emer sexy!!!!!
  Kur njerezit degjojne emrin tend, cuditerisht terhiqen nga ty!
  Ju jeni cool !!!!!

 2. #22
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  pergjijget e mia

  1-c,2-b,3-a,4-d,5-d
  Ke nje emer agresiv. Emri yt perfaqeson nje karakter te forte dhe je i 1 per te shkaktuar probleme.

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga EMAUS Lexo postimin
  1.Emri juaj fillon me…

  a.C-I-Q-F-G-H-P


  2. Cila eshte ngjyra juaj e preferuar?

  c.E verdhe

  3. Cila eshte kafsha juaj e preferuar?

  b.Macja


  4. C’lloj muzike degjoni?

  c.Emotional music


  5. Si e shpenzoni kohen tuaj?

  d.Qendroj me shoket dhe bejme gjera bashke
  Ti ke nje emer te kendshem. Personaliteti yt i ndricon diten njerezve qe ke perreth.

 3. #23
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Flavita Fraoulita Lexo postimin
  1=>a
  2=>b
  3=>b
  4=>c
  5=>d
  Ti ke nje emer te kendshem. Personaliteti yt i ndricon diten njerezve qe ke perreth.

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Klevi88 Lexo postimin
  1- d

  2- b

  3- d

  4- a

  5- d
  Ketij i thone emer sexy!!!!!
  Kur njerezit degjojne emrin tend, cuditerisht terhiqen nga ty!
  Ju jeni cool !!!!!

 4. #24
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  normale e dija un po doja tprovokoja me then drejten ky emer sme ka pas pelqyer se ka 1 difekt po tani do jem krenar per emrin

 5. #25
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga girl08 Lexo postimin
  Ti ke nje emer te kendshem. Personaliteti yt i ndricon diten njerezve qe ke perreth.  Ketij i thone emer sexy!!!!!
  Kur njerezit degjojne emrin tend, cuditerisht terhiqen nga ty!
  Ju jeni cool !!!!!

  rrofsh

 6. #26
  i/e rregjistruar 20% Maska e Lucatonii
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  München
  Postime
  191
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  1= b
  2=d
  3=a
  4=d
  5=c

 7. #27
  i/e rregjistruar 10% Maska e elonabiznes
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Vendndodhja
  FIER
  Postime
  10
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  1-d
  2-a
  3-c
  4-d
  5-d

 8. #28
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  1. b
  2. b
  3. a
  4. c
  5. d

 9. #29
  i/e rregjistruar 10% Maska e arba
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  67
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  1-d
  2-b
  3-c
  4-c
  5-d

 10. #30
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga girl08 Lexo postimin
  Zgjidhni a, b, c ose d.

  1.Emri juaj fillon me…
  a.C-I-Q-F-G-H-P
  b.B-D-M-N-O-R
  c.Z-X-Y-W-L-U
  d.E-A-J-K-T-S-V

  2. Cila eshte ngjyra juaj e preferuar?
  a.E kuqe
  b.Blu
  c.E verdhe
  d.E bardhe

  3. Cila eshte kafsha juaj e preferuar?
  a.Tigri
  b.Macja
  c.Qeni
  d.Majmuni

  4. C’lloj muzike degjoni?
  a.Dance
  b.Punk rock
  c.Emotional music
  d.Pop/Clubin music

  5. Si e shpenzoni kohen tuaj?
  a.Shooping
  b.Lexoj dhe bej shetitje ne park
  c.Sport
  d.Qendroj me shoket dhe bejme gjera bashke


  1. b

  2.b

  3.a

  4.a,b,c,d,

  5.d,c

 11. #31
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  1-d
  2-b
  3-a
  4-a
  5-b

 12. #32
  i/e rregjistruar Maska e melina
  Anėtarėsimi
  Nov 2009
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  9
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  1.d
  2.a
  3.b
  4.c
  5.d

 13. #33
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  1d
  2d
  3c
  4d
  5c

 14. #34
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  1.Emri juaj fillon me…
  a.C-I-Q-F-G-H-P
  b.B-D-M-N-O-R
  c.Z-X-Y-W-L-U
  d.E-A-J-K-T-S-V

  2. Cila eshte ngjyra juaj e preferuar?
  a.E kuqe
  b.Blu
  c.E verdhe
  d.E bardhe

  3. Cila eshte kafsha juaj e preferuar?
  a.Tigri
  b.Macja
  c.Qeni
  d.Majmuni

  4. C’lloj muzike degjoni?
  a.Dance
  b.Punk rock
  c.Emotional music
  d.Pop/Clubin music

  5. Si e shpenzoni kohen tuaj?
  a.Shooping
  b.Lexoj dhe bej shetitje ne park
  c.Sport
  d.Qendroj me shoket dhe bejme gjera bashke


  1. b

  2.b

  3.a

  4.a,b,c,d,

  5.d

 15. #35
  neper bote......... 10% Maska e ledjo
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  82
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  a.b.c.a.d.........

 16. #36
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  t
  b
  a
  d[as`njanen e ndegjoj rap]
  b

 17. #37
  i/e rregjistruar Maska e dinnety
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Vendndodhja
  Kosova
  Postime
  2
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  1) B
  2)b
  3)c
  4)b
  5)b

 18. #38
  i/e rregjistruar Maska e explore
  Anėtarėsimi
  Nov 2011
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  1-d
  2-a
  3-a
  4-c
  5-d

 19. #39
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  1. Emri juaj fillon me:

  d.E-A-J-K-T-S-V

  2. Cila eshte ngjyra juaj e preferuar ?

  a.E kuqe

  3. Cila eshte kafsha juaj e preferuar?

  c. Qeni

  4. C`lloj muzike degjoni ?

  d.Pop/Clubin music

  5. Si e shpenzoni kohen tuaj?

  a. Shopping

 20. #40
  i/e rregjistruar 10% Maska e mikaela
  Anėtarėsimi
  Dec 2011
  Postime
  35
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  1-b
  2-a
  3-c
  4-d
  5-d

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Sa lek kushton emri juaj?
  Nga Arjol nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 13-01-2013, 04:44 PM
 2. Cfare marke eshte celulari juaj
  Nga eugjeni nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 81
  Postimi i Fundit: 19-10-2012, 10:12 PM
 3. Ēfarė tregon pseudonimi juaj...
  Nga girl08 nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 17-05-2012, 06:32 PM
 4. Emri juaj nė Japonisht :D
  Nga labja nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 07-03-2011, 01:31 PM
 5. Emri juaj nė Japonisht :D
  Nga EMAUS nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 19-11-2010, 04:24 PM