Cfare domethenie ka emri juaj?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 58
 1. #1
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13

  Pyetje Cfare domethenie ka emri juaj?

  Receta Gatimi

  Zgjidhni a, b, c ose d.

  1.Emri juaj fillon me…
  a.C-I-Q-F-G-H-P
  b.B-D-M-N-O-R
  c.Z-X-Y-W-L-U
  d.E-A-J-K-T-S-V

  2. Cila eshte ngjyra juaj e preferuar?
  a.E kuqe
  b.Blu
  c.E verdhe
  d.E bardhe

  3. Cila eshte kafsha juaj e preferuar?
  a.Tigri
  b.Macja
  c.Qeni
  d.Majmuni

  4. C’lloj muzike degjoni?
  a.Dance
  b.Punk rock
  c.Emotional music
  d.Pop/Clubin music

  5. Si e shpenzoni kohen tuaj?
  a.Shooping
  b.Lexoj dhe bej shetitje ne park
  c.Sport
  d.Qendroj me shoket dhe bejme gjera bashke

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e kristina
  Anėtarėsimi
  Jan 2009
  Postime
  34
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  1- a
  2 - c
  3- a
  4- c
  5- a

 3. #3
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13

  Cfare domethenie ka emri juaj?

  emer i kendshem!
  ju jeni i turpshem dhe i kendshem,
  dhe dukeni sikur gjithmone keni nevoje per mbrojtje.....
  jeni i sigurt qe kjo eshte dicka e mire???!!!

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e smart
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  148
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  1-a
  2-d
  3-a
  4-d
  5-d

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13
  1 _ d
  2_ b
  3 _ a
  4 _ a
  5 _ b

 6. #6
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13

  Cfare domethenie ka emri juaj?

  Pergjigja per smart

  Ketij i thone emer sexy!!!!!
  Kur njerezit degjojne emrin tend, cuditerisht terhiqen nga ty!
  Ju jeni cool !!!!!

 7. #7
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13

  Cfare domethenie ka emri juaj?

  Pergjigja per annen

  Oooh, nje emer vertet interesant!!!!
  Emri juaj ka nje kuptim te thelle dhe tregon nje personalitet hipnotik......

 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e smart
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  148
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga girl08 Lexo postimin
  Pergjigja per smart

  Ketij i thone emer sexy!!!!!
  Kur njerezit degjojne emrin tend, cuditerisht terhiqen nga ty!
  Ju jeni cool !!!!!
  uauuuuuuu jo keq.

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13
  1 d
  2 b
  3 c
  4 d
  5 d

 10. #10
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  1~~d
  2~~a
  3~~c
  4~~b
  5~~b

 11. #11
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga girl08 Lexo postimin
  Pergjigja per annen

  Oooh, nje emer vertet interesant!!!!
  Emri juaj ka nje kuptim te thelle dhe tregon nje personalitet hipnotik......

  flm . mire qenka mire , mos te qahem

 12. #12
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13

  Cfare domethenie ka emri juaj?

  pergjigja per Insomian

  Ketij i thone emer sexy!!!!!
  Kur njerezit degjojne emrin tend, cuditerisht terhiqen nga ty!
  Ju jeni cool !!!!!

  pergjigja per Mimen

  Oooh, nje emer vertet interesant!!!!
  Emri juaj ka nje kuptim te thelle dhe tregon nje personalitet hipnotik......

 13. #13
  i/e rregjistruar 10% Maska e michele
  Anėtarėsimi
  Aug 2008
  Vendndodhja
  shume larg qe ketu, diku ne univers
  Postime
  52
  Reputacioni
  0
  1. Emri juaj fillon me…
  d.E-A-J-K-T-S-V

  2. Cila eshte ngjyra juaj e preferuar?
  a.E kuqe

  3. Cila eshte kafsha juaj e preferuar?
  b.Macja


  4. C’lloj muzike degjoni?
  d.Pop/Clubin music

  5. Si e shpenzoni kohen tuaj?
  d.Qendroj me shoket dhe bejme gjera bashke

 14. #14
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13
  une me mimen paskemi te njejten pergjigje

  e terheqka franca

 15. #15
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  1-d
  2-a
  3-a
  4-d
  5-d

 16. #16
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  pergjijget e mia

  1-c,2-b,3-a,4-d,5-d

 17. #17
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  1.Emri juaj fillon me…

  a.C-I-Q-F-G-H-P


  2. Cila eshte ngjyra juaj e preferuar?

  c.E verdhe

  3. Cila eshte kafsha juaj e preferuar?

  b.Macja


  4. C’lloj muzike degjoni?

  c.Emotional music


  5. Si e shpenzoni kohen tuaj?

  d.Qendroj me shoket dhe bejme gjera bashke

 18. #18
  i/e rregjistruar 10% Maska e Flavita Fraoulita
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Durres
  Postime
  14
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  1=>a
  2=>b
  3=>b
  4=>c
  5=>d

 19. #19
  i/e rregjistruar 10% Maska e michele
  Anėtarėsimi
  Aug 2008
  Vendndodhja
  shume larg qe ketu, diku ne univers
  Postime
  52
  Reputacioni
  0
  Girl08 po na kthe ndonje pergjigje te ketij testi, se na lene ne pritje

 20. #20
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  1- d

  2- b

  3- d

  4- a

  5- d

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Sa lek kushton emri juaj?
  Nga Arjol nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 13-01-2013, 04:44 PM
 2. Cfare marke eshte celulari juaj
  Nga eugjeni nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 81
  Postimi i Fundit: 19-10-2012, 10:12 PM
 3. Ēfarė tregon pseudonimi juaj...
  Nga girl08 nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 17-05-2012, 06:32 PM
 4. Emri juaj nė Japonisht :D
  Nga labja nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 07-03-2011, 01:31 PM
 5. Emri juaj nė Japonisht :D
  Nga EMAUS nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 19-11-2010, 04:24 PM