Cfare domethenie ka emri juaj?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123
Rezultatet nga 41 deri tek 58 prej 58
 1. #41
  i/e rregjistruar Maska e stejana
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  8
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Receta Gatimi

  1-d
  2-d
  3-c
  4-a
  5-c

 2. #42
  i/e rregjistruar 10% Maska e gezime
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  10
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  1-a
  2-b
  3-b
  4-a
  5-b

 3. #43
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Erinda...Se di mbase Er indie...se di hahahha..ma ka vendosur babai im..dhe nuk pata mundesine ta pyesja...se cfare kuptimi kishte emri im...

 4. #44
  i/e rregjistruar 10% Maska e gezime
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  10
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  gezime domethen gezim e hareshme

 5. #45
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Emri im eshte njher eda pastaj edona por nuk di qfar te them sa i perket emrit tim

 6. #46
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Val-Drin = Valet e Drinit (Lumi Drin)

 7. #47
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  Val-Drin = Valet e Drinit (Lumi Drin)
  Shume emer i vecant

 8. #48
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Shume emer i vecant
  Faleminderit !

  Edhe mua me pelqen emri jot

 9. #49
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  Faleminderit !

  Edhe mua me pelqen emri jot
  Flm ......

 10. #50
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  prejardhja e emrit tim eshte nga gjermanishtja ,dhe do te thote "toke e ndritur".........

 11. #51
  i/e rregjistruar Maska e Aleksia
  Anėtarėsimi
  Jul 2012
  Postime
  4
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  1-d
  2-b
  3-c
  4-b
  5-a

 12. #52
  i/e rregjistruar Maska e doonna
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Postime
  1
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  1-c
  2-a
  3-c
  4-c
  5-d

 13. #53
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Ska domethenie fare emri im, ja kan fut kot

 14. #54
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  o po do thene se pse si gjithmone , per vete kam nji emer pa 123 apo 345456 por kam emrin e te madhit lorenc oliver

 15. #55
  i/e rregjistruar 10% Maska e mi ra
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  69
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ere e mire... sic mund te vin te gjith bebushat.....

 16. #56
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  1-d
  2-b
  3-d
  4a
  5-d
  6-d

 17. #57
  i/e rregjistruar 10% Maska e kazinoportal
  Anėtarėsimi
  Feb 2014
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  23
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Asnjehere se kam kuptuar domethenien e emrit tim

 18. #58
  i/e rregjistruar Maska e shkelzen
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  ch
  Postime
  1
  Reputacioni
  0

  Shkelzen

  Cfar domethenie ka emri lorena

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123

Tema tė ngjashme

 1. Sa lek kushton emri juaj?
  Nga Arjol nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 13-01-2013, 04:44 PM
 2. Cfare marke eshte celulari juaj
  Nga eugjeni nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 81
  Postimi i Fundit: 19-10-2012, 10:12 PM
 3. Ēfarė tregon pseudonimi juaj...
  Nga girl08 nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 17-05-2012, 06:32 PM
 4. Emri juaj nė Japonisht :D
  Nga labja nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 07-03-2011, 01:31 PM
 5. Emri juaj nė Japonisht :D
  Nga EMAUS nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 19-11-2010, 04:24 PM