Jennifer Aniston refuzon oferten e Playboyt


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  I Habitur Jennifer Aniston refuzon oferten e Playboyt

  Receta Gatimi  LOS ANGELOS-Aktorja Jennifer Aniston ka hedhur poshtė nje ofertė tė vlefshme 4 milionė funte pėr tė pozuar nudo pėr revistėn Playboy.
  Bosi i magazinės, Hugh Hefner, raportohet se i ėshtė drejtuar ish-aktores sė serisė “Friends”, pas fotografimit tė saj pėr magazinėn GQ, nė tė cilėn ajo ka pozuar pothuajse nudo menjė kollare varur nė qafė.  Sipas spekulimeve tė fundit, Hefner i ka bėrė kėtė superofertė Anistonit, si dhe shpėrblime shtesė nė rast tė shitjeve tė mėdha.

  Por, burimet thonė se aktorja tashmė 40-vjeēare nuk ėshtė e interesuar tė tregojė mė shumė sec duhet trupin e saj, dhe ka hedhur poshtė ofertėn 4 milionėshe.

  (burimi/BalkanWeb)

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e qween
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  in irana
  Postime
  207
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  skan pun tjteer kto vec me ekspozu trupin me?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Brad Pitt: Nuk isha i lumtur me Jennifer Aniston
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 19-09-2011, 09:28 PM
 2. Ja si reagon djaloshi nė ofertėn pėr martesė
  Nga Erinaa nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 27-07-2011, 07:30 PM
 3. Jennifer Aniston prezanton linjėn e re tė parfumeve
  Nga ulkina nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-03-2011, 07:15 PM
 4. Facebook nuk pranoi ofertėn 15 miliardė dollarėshe tė Microsoft
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 14-12-2010, 10:15 PM
 5. Aniston shokohet nga letra e Jolie
  Nga ardona nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-09-2010, 03:26 AM

Etiketat pėr kėtė Temė