Ngjyra e syve dhe karakteri


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 15 prej 15
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Ngjyra e syve dhe karakteri

  Receta Gatimi

  SYTE E ZINJ:Ngjyra e syve tuaj, ju bėn qė tė jeni gjithnjė njerėz seriozė dhe qė gjėrat t’i bėni me pjekuri. Gjithnjė pėrtej shikimit tė personave qė kanė sy tė zinj fshihet njė mister i
  trashėguar.

  SYTE KAFE:Sytė kafe janė mjaft ekspresivė dhe dėshmojnė pėr aftėsi mbi mesataren dhe janė mjaft te talentuar. Zakonisht ata janė njerėz kėmbėngulės dhe kėrkues ndaj vartėsve, kjo pėr shkak te hijes sė rėndė.

  SYTE DYNGJYRESH:Janė sytė mė tėrheqės dhe bindės, nė raste tė veēantė zotėrojnė
  pushtetin e hipnotizimit tė personave tė tjerė. Konsiderohen shumė terheqes, janė mjaft ekzotikė. Shprehin vetėbesim dhe dėshmojnė krenari.

  SYTE GESHTENJEėshmojnė se individi ėshtė zot i fjalės dhe se meriton t’i zihet besė. Sa mė e mbyllur tė jetė ngjyra aq mė shumė ato rrezatojnė sensualitet. E meta kryesore ėshtė se flasin shumė pėr vetveten.

  SYTE E KALTER: Shprehin kthjelltėsinė e cila nėnkupton romantizmin dhe feminilitetin tuaj. Ndoshta nuk duhet tė imagjinojnė princin e ardhshėm, por duhet tė lėvizin nga vendi dhe tė jenė nė kėrkim tė tij.

  SYTE E GJELBER:Shumica e njerėzve me sy te gjelbėr, konsiderohen mjaft tė urtė dhe te bindur. Kėta njerėz dinė te sillen dhe respektojnė tė tjerėt, por nė raste tė veēanta kur u shkelet nė kallo nuk ngurojnė te bėhen mjaft agresivė .

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15
  mua imja me doli.: SYTE E GJELBER:Shumica e njerėzve me sy te gjelbėr, konsiderohen mjaft tė urtė dhe te bindur. Kėta njerėz dinė te sillen dhe respektojnė tė tjerėt, por nė raste tė veēanta kur u shkelet nė kallo nuk ngurojnė te bėhen mjaft agresivė .

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13
  SYTE GESHTENJEėshmojnė se individi ėshtė zot i fjalės dhe se meriton t’i zihet besė. Sa mė e mbyllur tė jetė ngjyra aq mė shumė ato rrezatojnė sensualitet. E meta kryesore ėshtė se flasin shumė pėr vetveten.


 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  SYTE DYNGJYRESH:Janė sytė mė tėrheqės dhe bindės, nė raste tė veēantė zotėrojnė
  pushtetin e hipnotizimit tė personave tė tjerė. Konsiderohen shumė terheqes, janė mjaft ekzotikė. Shprehin vetėbesim dhe dėshmojnė krenari.

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Insomnia Lexo postimin
  SYTE GESHTENJEėshmojnė se individi ėshtė zot i fjalės dhe se meriton t’i zihet besė. Sa mė e mbyllur tė jetė ngjyra aq mė shumė ato rrezatojnė sensualitet. E meta kryesore ėshtė se flasin shumė pėr vetveten.

  Fiks fare, dhe kush me njeh mund ta konfermoj!

 6. #6
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Insomnia Lexo postimin
  Fiks fare, dhe kush me njeh mund ta konfermoj!
  Dhe mua pak a shume.

 7. #7
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  SYTE GESHTENJE Dėshmojnė se individi ėshtė zot i fjalės dhe se meriton t’i zihet besė. Sa mė e mbyllur tė jetė ngjyra aq mė shumė ato rrezatojnė sensualitet. E meta kryesore ėshtė se flasin shumė pėr vetveten.

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13
  SYTE E GJELBER:Shumica e njerėzve me sy te gjelbėr, konsiderohen mjaft tė urtė dhe te bindur. Kėta njerėz dinė te sillen dhe respektojnė tė tjerėt, por nė raste tė veēanta kur u shkelet nė kallo nuk ngurojnė te bėhen mjaft agresivė .

  fix fare !

 9. #9
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  SYTE DYNGJYRESH:Janė sytė mė tėrheqės dhe bindės, nė raste tė veēantė zotėrojnė
  pushtetin e hipnotizimit tė personave tė tjerė. Konsiderohen shumė terheqes, janė mjaft ekzotikė. Shprehin vetėbesim dhe dėshmojnė krenari.

 10. #10
  i/e rregjistruar 10% Maska e Hermosita
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Ku rafsha mos u vrafsha!!
  Postime
  28
  Reputacioni
  0
  SYTE E KALTER: Shprehin kthjelltėsinė e cila nėnkupton romantizmin dhe feminilitetin tuaj. Ndoshta nuk duhet tė imagjinojnė princin e ardhshėm, por duhet tė lėvizin nga vendi dhe tė jenė nė kėrkim tė tij.
  Interesante Grazie Kuklla!

 11. #11
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  SYTE E KALTER: Shprehin kthjelltėsinė e cila nėnkupton romantizmin dhe feminilitetin tuaj. Ndoshta nuk duhet tė imagjinojnė princin e ardhshėm, por duhet tė lėvizin nga vendi dhe tė jenė nė kėrkim tė tij.

  hahahahahah interesante!

 12. #12
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  SYTE E ZINJ:Ngjyra e syve tuaj, ju bėn qė tė jeni gjithnjė njerėz seriozė dhe qė gjėrat t’i bėni me pjekuri. Gjithnjė pėrtej shikimit tė personave qė kanė sy tė zinj fshihet njė mister i
  trashėguar.


  se paskam dit...

 13. #13
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  po per ngjyr kafe e nderthurur me ngjyr ulliri ska ktu

 14. #14
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  po per ngjyr kafe e nderthurur me ngjyr ulliri ska ktu
  i paske synat polikollor ti (haha shaka)

 15. #15
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  i paske synat polikollor ti (haha shaka)
  jo i kam manushaq hahahaa

  mami kaf , babi bojqell...un nje ngjyr e cuditshme

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ngjyra e syve dhe domethenia e tyre!....
  Nga erinda nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 07-08-2013, 08:23 AM
 2. Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 17-02-2012, 10:37 PM
 3. Bukuria-Karakteri ....
  Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 06-02-2012, 12:26 PM
 4. Karakteri agresiv dėmton zemren
  Nga ema_d nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-02-2008, 04:05 AM
 5. Fragmente nga Jeta dhe Karakteri i Enver Hoxhes
  Nga kuklla nė forum Historia Shqiptare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 25-10-2007, 09:44 AM