Njė nga modelet e revistės “Playboy”, Daniela Arnaut, e cila kohė mė parė joshi njė nga lojtarėt e Manēester Junajted, Dimitar Berbatov, ia ka vėnė syrin njė tjetri nga “djajtė e kuq”.

Modelja bullgare ka thėnė se do tė bėjė gjithēka pėr tė futur nė shtrat futbollistin portugez Kristiano Ronaldo dhe po planifikon tė shkojė nė Britani pėr ta njohur atė mė mirė.

“Ėshtė seksi, ka njė tė ardhme tė shkėlqyer pėrpara dhe miliona gra qė ēmenden pėr tė”, ka thėnė bukuroshja 24-vjeēare.

Lidhja e saj sekrete me futbollistin bullgar Dimitar Berbatov u zbulua pas dy vjetėsh, ndėrsa futbollisti ishte i fejuar.Burimi:CdoDite.com