Gezuar ditėlindjen ReniX!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 23
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Gezuar ditėlindjen ReniX!

  Receta Gatimi

  Gėzuar ditėlindjen!

  Urimet mė tė mira pėr ty.

  Te gjitha deshirat u realizofshin dhe u befshin suksese nė jetė!

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Cin Cin!!!


  Urime te sinqerta per nje vit te pandalshem ne sukseset e jetes!
  Smack!


 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Gezuar Reno!

  Gjithashtu dhe une te uroj gezuar Ditelindje,fat dhe mbaresi ne cdo aspekt te jetes Gezuar!Gezuar!


  --

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13
  Gezuar ditelindjen Renix edhe 100 te tjera ! fat e lumturi ne jete !


 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Gezuar Ditelindjen Reno!!! Tu realizofshim te gjitha deshirat vellai, Te uroj edhe 100 vjet te tjera, jo dhe shume se na behesh plak budalla fare....

  Shaka...

  Ja kalofsh mire!!!

 6. #6
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  gezuar ditelindjen

  GEZUAR DITELINDJEN RENO
  Te uroj fat dhe mbaresi plako.


 7. #7
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Wink

  Urime, urime per ty Renix. Plot mbaresi dhe lumturi ne vazhdim
 8. #8
  gezuar ditelindjen dhe prej meje renix

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Faleminderit te gjithve nga zemra, kjo eshte per te gjithe JU!!

 10. #10
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Te uroj te behesh plak me thinja dhe me plot niper e mbesa,
  qe te te mos lene rehat asnjehere.
  Por besoj se sot ke ndermend ta gdhish keshtu 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Faleminderit dhe nga ju girl08

 12. #12
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  zioooo tanti tanti auguri di cuore!!!!!!!!!
  ti vogliamo un mondo di bene!x m e ,nyh gbyghu BX FCX RDC DHN ffg hnh bo.

 13. #13
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  urime nga zemra
  te pucim fort

 14. #14
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14
  Ciao Reni, me the mos me uro e para dhe ja jam e fundit.
  URIMET ME TE MIRA NGA ZEMRA, U BEFSH 100 VJEC (DHE ME SHUME PO TE DUASH)

 15. #15
  i/e rregjistruar 20% Maska e smart
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  148
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  gezuar reni dhe 100...

 16. #16
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  Reno gezuar ditelindjen dhe u befsh sa te duash vete
  te uroj gjithe te mirat dhe mbaresi ne jete
  te uroj gjithashtu tu realizofshin te gjitha deshirat..

 17. #17
  i/e rregjistruar 20% Maska e Nicole
  Anėtarėsimi
  Oct 2007
  Postime
  115
  Reputacioni
  12
  Gezuar ditelindjen Reni dhe u befsh plak me floke te bardhe (dhe me shume gra )!
 18. #18
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  gezuar ditlindjen Reno dhe u befsh sa te duash vete
  tu realizofshin te gjitha deshirat qe ke ne jete....

 19. #19
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Gezuar edhe nga une. U befsh 100 vjec dhe te uroj cdo te mire ne jeten tende.
  Niko.

 20. #20
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e X-man
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  45
  Reputacioni
  0


  Te me rrosh sa te doje e bardha zemer,rrushooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Gezuar Ditelindjen!
  Nga smocking2 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 13-08-2011, 09:15 AM
 2. Gezuar ditelindjen
  Nga aliu nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 17-05-2011, 03:27 PM
 3. Gėzuar ditelindjen ReniX!!!
  Nga EMAUS nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 05-02-2010, 10:12 PM
 4. Gėzuar Ditėlindjen...
  Nga Peniel nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-03-2009, 11:54 AM
 5. GEZUAR DITELINDJEN!!!!
  Nga carolina nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 05-11-2007, 12:00 AM

Etiketat pėr kėtė Temė