Foto mbi rekordet boterore !


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Foto mbi rekordet boterore !

  Receta Gatimi

  qeni me i madh ne bote !

  patatja me e madhe ne bote !

  lepuri me i madh ne bote !

  diamanti i verdh me i madh ne bote !

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13
  Hoteli Burj Al Arab

  Eshte klasifikuar si hoteli me luksoz ne gjithe boten i cili ndodhet ne DUBAI .

  Nje suite luksoze kushton deri ne 8000 $ amerikane per 1 nate ...

  Vetem hyrja per ta vizituar kushton 75 $ amerikane...

  Ndertesa e e tij ka kushtuar 80 million $ amerikane ...

  Hoteli i ka hapur dyert e tij ne 2003

  eshte klasuar si hoteli me 7 yje megjithese nuk eshte officiel !

  Ja dhe disa foto nga ky hotel i mbrekullueshem !
 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13
 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13
 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13
  tenis ne maje te hotelit


 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13
  kali me i vogel ne bote !

 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Fantastike, sidomos ai hoteli lol

 8. #8
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  fantastike te gjitha

 9. #9
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  fantastike qenka po ai hoteli .....fantastik

 10. #10
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Keto po qe jan rekorde, se ne ditet e sotme kan dal lloj lloj qe marrin nga nje ēertifikat GRW

 11. #11
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Me ate patate dhe ate lepur aty, siguron ushqim per 1 muaj rresht gjelle me patate e mish lepuri

 12. #12
  i/e rregjistruar 20% Maska e jomina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Postime
  181
  Reputacioni
  12
  Vėrtetė gjėra interesante.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Samsung Galaxy S III thyen rekordet e Vodafone
  Nga Erinaa nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-05-2012, 02:56 PM
 2. Shitjet e iPad thyejnė rekordet e industrisė
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-10-2010, 03:24 PM
 3. Foto nga Rekordet boterere - Guinness World Records
  Nga ReniX nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 23-11-2008, 06:41 PM
 4. Disa nga rekordet Guinness ne bote
  Nga EMAUS nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-10-2008, 07:47 AM