Dhe 100 Pranvera te bukura per Kukllen


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 31
 1. #1
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Dhe 100 Pranvera te bukura per Kukllen

  Receta Gatimi

  Kuklla te uroj gjithe te mirat e kesaj bote shoqe .
  Kalofsh nje datelindje sa me te bukur , me shume surpriza dhe dashuri.
  U befsh 100 vjeēe dhe me shendet te plote


  Te puth fort MiMa


 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13
  te uroj nga zemra Gezuar ditelindjen ! edhe 100 vjet te tjera !

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13


  Che sia il pił bello di quelli finora trascorsi... E il primo di tanti, tantissimi altri sempre pił fantastici.... Pieni di felicitą e desideri esauditi...!

  Te uroj sinqerisht nje jete te lumtur!


 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Auguri di Buon Compleannnnoooo!  U befsh dhe 100 Vjeēe perhere e lumtur!

 5. #5
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Te uroj te behesh dhe 1000 vjet te tjera. Te uroj te arrish gjithcka qe i ke vene qellim vetes. Gjithashtu, te uroj nje vit te mbushur plot dashuri!

  GEZUAR!


 6. #6
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Urime kuklla dhe 100 vjec

  Te uroj fat mbaresi ne cdo aspekt te jetes tende dhe 100 vjet te tjera,me gezim dhe lumturi. 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Xρονια σου πολλα και καλα....
  με υγεια...αγαπη...ευτυχια...
  να ειναι η ζωη σου ολη ενα χαμογελο....
  να σε χαιρονται οσοι σε αγαπουν....
 8. #8
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14
  Faleminderit nga zemra, me emocionuat.........

 9. #9
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14
  tani po bej kekun, hajdeni sa me shpejt se perndryshe mbarohet.

 10. #10
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Une skam kohe por ma ruj copen time se do vij ma von.

 11. #11
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Na bej nje foto te kekut moj, se te pakten ne qe nuk vime dot mund te hapim syte duke lepire buzet
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Mima; 08-02-2009 mė 11:18 AM.

 12. #12
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  Urime Kuklla! U befsh 100 vjeēe dhe me urimin qe ky vit te te sjelle nje bebush!

 13. #13
  Urime kuklla! Te uroj e 100 pranvera sa me te bukura!!!

 14. #14
  i/e rregjistruar 20% Maska e smart
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  148
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  urime dhe 100 pranvera ti jetosh vetem me gezime.

 15. #15
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Shumė urime pėr ty. Tė uroj ēdo tė mirė dhe gėzim nė kėtė jetė pėr ty dhe pėr familjen tėnde.

  Kalofsh bukur.


  ns

 16. #16
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  u befsh 100 vjeēe Kuklla dhe tu realizofshin te gjitha deshirat qe ke ne jete..

 17. #17
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  edhe 100

  shum urime per ty
  shum urime per ty
  shum urime per kukllen
  shum urime per ty.

  tu plotesofshin te gjitha deshirat qe ke.


 18. #18
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mima Lexo postimin
  Na bej nje foto te kekut moj, se te pakten ne qe nuk vime dot mund te hapim syte duke lepire buzet
  e mendova dhe vete mima, por sa tja mar rradhen postimeve te fotografive

 19. #19
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14
  Faleminderit dhe njehere te gjitheve per urimet.

 20. #20
  i/e rregjistruar 20% Maska e Nicole
  Anėtarėsimi
  Oct 2007
  Postime
  115
  Reputacioni
  12
  Gezuar ditelindjen Kuklla dhe te uroj mbaresi kudo!+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Studimi: Pranvera tė molis, ja si ta shmangni kėtė
  Nga vaaldr1n nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 23-03-2012, 12:13 AM
 2. Pranvera ka nisur sot nė orėn 6:14
  Nga vaaldr1n nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 21-03-2012, 03:12 PM
 3. Bon Anniversaire ReniX dhe 100 Pranvera te bukura (^_^)
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 18-02-2012, 05:59 PM
 4. Tė bukura me botox
  Nga Erinaa nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-05-2011, 06:50 PM
 5. ~*~ Dhe 100 Pranvera te bukura per Kukllen ~*~
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 03-03-2008, 03:30 PM