Linux - Adresa tė dobishme


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Linux - Adresa tė dobishme

  Receta Gatimi


 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: Linux - Adresa tė dobishme

  cili nga versionet e Linux eshte me i miri?

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Linux - Adresa tė dobishme

  Varen nga preferencat... eshte me deshire,

  mua me pelqen Fedora Core
  disave i pelqen ubuntu,
  profesionistet thone debian,
  fillestaret mandriva,
  etj
  etj

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Dredhėzat tė dobishme pėr zemėr !
  Nga Erinaa nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 10-05-2012, 10:16 AM
 2. 10 Pijet me te dobishme ne bote !..
  Nga erinda nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 22-02-2012, 02:36 PM
 3. Shkurtesa tė dobishme pėr Windows
  Nga Design nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 17-09-2010, 05:39 PM
 4. Lėngjet e pemėve tė dobishme pėr fėmijėt
  Nga ardona nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-07-2010, 11:13 PM
 5. Banjat e diellit, tė dobishme pėr veshkat
  Nga kuklla nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-06-2008, 10:16 AM