Shkarkohet Skolari, Ēelsi kėrkon trajner


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 1 prej 1
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Shkarkohet Skolari, Ēelsi kėrkon trajner

  Receta Gatimi  Barazimi 0-0 me Hull Sitin ka qenė i papranueshėm pėr drejtuesit e Ēelsit, qė kanė shkarkuar sot trajnerin brazilian Luis Felipe Skolari. Lajmi bėhet i ditur nė sajtin zyrtar tė klubit londinez, ku shkruhet: “Luis Felipe Skolari ka dhėnė dorėheqjen e parevokueshme sot nėmengjes. Duhet tė theksojmė se ai ka bėrė njė punė shumė tė mirė gjatė kėtyre muajve dhe pėr kėtė e pėrgėzojmė. Na vjen keq qė bashkėpunimi me tė nuk qe i gjatė. Pėr fat tė keq, rezultatet e detyrojnė tė largohet pa mbaruar ende sezoni. Ne jemi akoma nė garė pėr trofetė sezonale, kėshtu qė do tė bėjmė tė pamundurėn pėr ta zėvendėsuar me njeriun e duhur. Rei Uilkins, asistenti i tij, do tė vijojė punėn derisa tė gjejmė trajnerin e ri,” – shkruhet nė faqen zyrtare tė Ēelsit. Skolari erdhi me shumė bujė gjatė merkatos sė verės nė krye tė londinezėve tė Ēelsit, menjėherė pas pėrfundimit tė kampionatit europian. Skolari ka drejtuar pėr dy fushata radhazi kombėtaren e Portugalisė, por mė shumė mbahet mend si trajneri fitues u kupės sė botės nė krye tė Brazilit nė vitin 2002 nė Japoni dhe Kore
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Kliton; 09-02-2009 mė 08:04 PM.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Raporti prind-femije....cili eshte celsi ?
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 08-12-2015, 11:57 PM
 2. Beta IE 9 shkarkohet gjashtė milionė herė
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-10-2010, 01:39 PM
 3. Juventus, shkarkohet Claudio Ranieri
  Nga Kliton nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-05-2009, 09:01 AM
 4. Skandali, shkarkohet ministri Ylli Pango
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 08-03-2009, 12:52 PM
 5. Ēelsi zyrtarizon trajnerin Hidink
  Nga Kliton nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 13-02-2009, 10:18 AM