*^^* Hej Insomnia , U besh 100 vjeēe *^^*


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 17 prej 17
 1. #1
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Wink *^^* Hej Insomnia , U besh 100 vjeēe *^^*

  Receta Gatimi

  Shume urime per tyyy
  Joyeux anniversaireee
  Tanti auguri per Insomniaaa
  Happy birthday tu youuuu !!!

  Qofsh gjithmone e lumtur ne ket bote Insomnia...


  U befsh 100 vjeēe shoqe

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e smart
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  148
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  NJE URIM I THJESHTE POR QE VJEN NGA ZEMRA...
  TE UROJ CDO TE MIRE QE MUND TE OFROJE JETA NJE PERSONI TE MREKULLUSHEM SIQ JE TI...
  DHE 100 PRANVERA PRINCIPESA!!!
  TE PUTH DHE TE PERQAFOJ FORT

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14
  Urimet me te mira nga zemra, per nje ditelindje te mrekullueshme.
  QINDRA VJET U BEFSH INSOMNIA, DHE QOFSHIN VITE TE LUMTURA E TE GEZUARA PER TY
  TE PUTH FORT KUKLLA


 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Urime Urime Urime

  Urime Insomnia u befsh 100vjece. 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13
  Gezuar ditelindjen Insomnia ! edhe 100 vjet te tjera ! Fat e lumturi ne cdo hap te jetes tende ! 6. #6
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Gėzuar Ditėlindjen. U bėfsh 100 vjeēe dhe tė uroj ēdo tė mirė qė dėshiron nė jetėn tėnde personale dhe atė familjare.  Me respekt,

  Niko.

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13
  Ju puth dhe ju falenderoj me sinqeritetin me te madh!!!!

  Shume shume Faleminderit!!!

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  U befsh dhe 100 Vjeēe INSOMNIA dhe tu plotesofshin te gjitha deshirat!

  GEZUAR DITELINDJEN!!

 9. #9
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Gezuar ditelindjen Insomnia! Te uroj vite te shumta te mbushura me paqe, gezim, hare, shendet dhe sukses.
 10. #10
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

 11. #11
  i/e rregjistruar Maska e capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  7
  Reputacioni
  0
  U BOFSH edhe 102 vjec nga --------------------- capone .
  Happy Birthday !!!!!!!!!!!!!

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13
  Falenderoj serish ata qe nuk kam falenderuar!

  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Insomnia; 12-02-2009 mė 12:36 AM.

 13. #13
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  me fal sepse me ka shpetuar pa te uruar.
  u befsh edhe 100 vjec.
  nje per ty.

  gezuar gezuar.

 14. #14
  i/e rregjistruar 10% Maska e T_o_n_i
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  93
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Me fal per vonesen Insomnia por s mund te rri pa te te uruar lal U BEFSH 99 VJECE se 100 do behem un

 15. #15
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erlindi Lexo postimin
  me fal sepse me ka shpetuar pa te uruar.
  u befsh edhe 100 vjec.
  nje per ty.

  gezuar gezuar.
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga T_o_n_i Lexo postimin
  Me fal per vonesen Insomnia por s mund te rri pa te te uruar lal U BEFSH 99 VJECE se 100 do behem un

  Ju te dyve, per kete radhe ju fal, vetem nese nuk ndodh perseri...!

  Shume faleminderit per urimet, s'po i ve re voneses!

 16. #16
  i/e rregjistruar 10% Maska e T_o_n_i
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  93
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  E meriton nje puthje tani m.q.s. na fale kete radhe

 17. #17
  i/e rregjistruar 20% Maska e Nicole
  Anėtarėsimi
  Oct 2007
  Postime
  115
  Reputacioni
  12
  Gezuar ditelindjen dhe shume urime per ty!+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Te besh art me fruta!
  Nga Erinaa nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 30-05-2012, 12:18 AM
 2. Web Designer 8 vjece !!
  Nga MAJDI nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 18-03-2010, 06:12 AM
 3. U befsh 100 vjece Dea!
  Nga EMAUS nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 05-06-2008, 08:29 PM
 4. `¬`Insomnia Gezuar Ditelindjen`¬`
  Nga Alb-Angel nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 03-03-2008, 08:53 PM
 5. Interviste per Insomnia & Renix!
  Nga Alb-Angel nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 23-01-2008, 01:03 AM