Per lirentasit


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e atit
  Anėtarėsimi
  Feb 2007
  Vendndodhja
  ferizaj
  Postime
  27
  Reputacioni
  0

  Per lirentasit

  Receta Gatimi

  Pershendetje te gjith anetareve te lirentit.po afrohet dita e 2 vjetorit ,qe une jam bere anetar .ka qen nje dhurat e mire per mua ,dhe nje nder.
  Eshte nje faqe shum e qelluar,me tema te ndryshme .
  Pra ,shfrytzoj rastin te pergezoj stafin per punen e tyre te mrekullueshme dhe te mire,njiherit ju uroj pune te mbare.

  Urime dita e shen valentinit per te gjith lirentasit.

  Forca lirenti

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14
  urimet me te mira dhe per ty atit, mbreti i salles se lojrave

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Gezuar 2 vjetorin Atit

  Gezuar 2 vjetorin Atit dhe te uroj qe dhe sivjet te jesh Mbreti i lojrave.

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Faleminderit pėr fjalėt e mira ATIT. Ka qenė kėnaqėsia jonė tė tė kemi midis nesh.

  Hajde ta pimė njė se tė takon


  Niko.

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e Nicole
  Anėtarėsimi
  Oct 2007
  Postime
  115
  Reputacioni
  12
  Faleminderit Atit

+ Pėrgjigju tek Diskutimi