Gėzuar Shėn Valentinin.


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Gėzuar Shėn Valentinin.

  Receta Gatimi

  Gezuar shen Valentinin te gjitheve.

 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Gezuar Shen Valentinin te gjithe atyre qe e festojne!
  Ju uroj te kaloni nje dite sa me te kendshme perkrah
  njeriut te zemres suaj.

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13
  gezuar Shen Valentinin

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13
  Gezuar s. Valentinon, por jo vetem per nje dite, per tere jeten!

 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Pėr ju qė festoni Shėn Valentinin.. 6. #6
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Gezuar Shen Valentinin te gjithe atyre qe festojne sot.
 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e smart
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  148
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  gezuar shem valentinin te gjith te dashuruarve kalofshi qaste te pa harrushme.

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  ””uıuıʇuǝlɐʌ uǝɥs ɹɐnzǝƃ

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e smart
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  148
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Gezuar Shen Valentinin!!!
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga smart; 15-02-2009 mė 12:47 AM.

 10. #10
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  renix pse e ke shkruajtur se prapthi ti? gezuar edhe ty..gezuar te gjitheve

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gezuar Shen Valentinin!
  Nga erinda nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 14-02-2012, 01:53 PM
 2. Gezuar Shen Valentinin 2011!
  Nga ReniX nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-01-2011, 11:47 PM
 3. Gezuar Shen Valentinin
  Nga MAJDI nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 14-02-2010, 11:41 PM
 4. Gezuar Shen Valentinin!
  Nga PoLiGrAfIkSi nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 14-02-2008, 08:15 PM
 5. [Urime] Gėzuar Shėn Valentinin
  Nga Lirenti nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 14-02-2007, 02:12 AM

Etiketat pėr kėtė Temė