Gezuar festen e beqareve


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 11 prej 11
 1. #1
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13

  Smile Gezuar festen e beqareve

  Receta Gatimi

  uroj te gjithe ata qe jane single....
  po e filloj me veten ne radhe te pare
  sot, mqs askush nuk iu ben dhurata, bejani vete vetes, fundja 1 here ne vit i bie

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Dhe me shpresen qe vitin tjeter te ta bej dikush

  lol, te paska lene pa gjum ty festa e beqareve!

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Smile me mire beqare apo i martuar???

  une pere veten time jame beqare se nuke kame pase asnje dhidhje me ndonje vajze dhe deri tani jame ndier mire:D

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13
  gezuar festen e beqarve ! edhe une beqare jame dhe jame shume shume mire ! shijojme jeten tani sa jemi vetem se pastaj po u lidhe fillojne hallet !

  me mire beqar more deri ne fare moshe pastaj i ose e martuar ! por duhet shijuar jeta e rinise njehere se po iku nuk vjen meeeeeeeeeee !

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e enibjondja
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  154
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Mire e ke ti Anna. Eshte me mire keshtu. Faleminderit per urimin.

 6. #6
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14
  festa e beqareve eshte ne dat 17 shkurt, per shen Faustino.

 7. #7
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  sa mire i dike datat moj kuklla....ti ke feston???besoj se 14 apo jo???gezuar dhe ty,ca me vonese po me mire vone se kurre...

 8. #8
  Gezuar festen te gjitheve...!

 9. #9
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Mesazhi i postuar nga ReniX
  Dhe me shpresen qe vitin tjeter te ta bej dikush

  lol, te paska lene pa gjum ty festa e beqareve!
  hahahaaa, mua nuk me ka lene pa gjume festa, po tjeter gje....
  mos ndoshta te kishte len ty,dhe do te gjesh ndonje shoqerues/e???

 10. #10
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Nerti Lexo postimin
  sa mire i dike datat moj kuklla....ti ke feston???besoj se 14 apo jo???gezuar dhe ty,ca me vonese po me mire vone se kurre...

  Faleminderit Nerti, une patjeter qe festoj shen Valentinin.
  me puth ate bukuroshken e vogel.

 11. #11
  i/e rregjistruar Maska e aslan
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  9
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  nuk di site them por shtir ta gjesh sot nje beqar

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gezuar festen e krishtlindjeve
  Nga 3r1k0 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 29-12-2011, 02:01 PM
 2. Gezuar festen e Bajramit!
  Nga Erinaa nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 30-08-2011, 04:54 PM
 3. Gezuar Festen e Gruas!
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 09-03-2011, 10:36 AM
 4. Gėzuar festėn e baballarėve!!!
  Nga Nerti nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 19-03-2009, 06:30 PM
 5. Gezuar Festen e Miqesise
  Nga girl08 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 18-03-2009, 11:07 PM