Ēfarė tregon pseudonimi juaj...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 36
 1. #1
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13

  Ēfarė tregon pseudonimi juaj...

  Receta Gatimi

  Pse keni zgjedhur pikerisht pseudonimin qe perdorni?

  po e filloj me veten.......
  girl08=girl+08
  girl- me pelqen t'i kujtoj vetes qe jam femer
  08- eshte nr im i fatit, nqs i ben 1 rrotullim 45 grade merret dhe si shenja e pafundesise dhe se fundmi nr 8 eshte nr qe oksigjeni, ai qe na mban ne jete, ka ne tabelen e sistemit periodik..........

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  ReniX - ose reni10 Pjesa e pare si me therrasin, e dyta tregon 5 x 2 = 10 romake X

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13
  Pagjumesi totale, por me duket, duke valutuar kohet e fundit, girl08 deshiron te me kopjoi nickun....!!!

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13
  anna -------- emri im i vertete

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15
  dikur kisha vene emrin e kuklles time te femijerise por meqe te gjithe mendonin se ai ish emri im hoqa emrin dhe ngeli vetem kuklla.

 6. #6
  Dikur kam qene tankist,me pas u bera traktorist por me pelqente me shume kur isha tankist..)

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e Bessa
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  Prishtine
  Postime
  68
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Bessa
  Emri ime eshte Besa nderja nje S me teper eshte shkronje e pare e emrit te nje cuni

 8. #8
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Emri im i thene nga femite Bile ka qene im vella i pari

 9. #9
  i/e rregjistruar 10% Maska e zbulusja
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  58
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ZBULUSJA........Sepse kam deshir te zbuloj shume gjera.........

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Poligrafiksi-poligrafiku emri i lagjes ku u rrita u berra 21 vjec dhe u largova, aty ne ate lagje kan mbetur te gjitha gezimet e hidherimet,
  si ne familje dhe shoqeri.
  akoma nuk e besoj qe jam larguar
  dhe nuk e besoj se sa kishte ndryshuar
  kur vajta vitin qe shkoj.
  por gjithsesi jeta vazhdon
  dhe me kujtime shpesh here mendjen ma trazon.

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e qween
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  in irana
  Postime
  207
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  qween shume e larte ne krahasim me shoqet e mia mbretereshe e bukurise

 12. #12
  "Anguila" 10% Maska e Smily
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Ketej afer
  Postime
  47
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Smily________ e qeshur cdo dite e me shume,pa inate,pa urrejtje

 13. #13
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Kristi - Emri im
  MCS - nga grupi im i preferuar Bomfunk MC

 14. #14
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Erdi- Emri i nipit tim i cili tashme eshte vetem 2 muaj.

 15. #15
  i/e rregjistruar 10% Maska e arba
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  67
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  arba----eshte emri im i vertet

 16. #16
  Partizon4ever 10% Maska e Lapraks4ever
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Vendndodhja
  Spain
  Postime
  39
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  vendbanimin tim ..............

 17. #17
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  11
  personazh i guximshem Biblik........

 18. #18
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  labja , e marr nga vendlindja ime Laberia

 19. #19
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  3r1k0=ERIKO => emri i djalit tim

 20. #20
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  bessy emri im Me pelqen jasht mase ta shkruaj vetem keshtu sps keshtu eshte me i vecante
  bessy eshte nga besa qe e dini te gjith cdo te thot

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Cfare domethenie ka emri juaj?
  Nga girl08 nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 57
  Postimi i Fundit: 08-05-2017, 05:01 AM
 2. Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 08-02-2013, 09:24 PM
 3. Cfare marke eshte celulari juaj
  Nga eugjeni nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 81
  Postimi i Fundit: 19-10-2012, 10:12 PM
 4. A e dini ēfare pamje ka kompjuteri juaj lakuriq?
  Nga ReniX nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 26-08-2009, 03:12 PM
 5. Mrekullia e ADN-sė. Ēfarė tregon kodi gjenetik i njeriut
  Nga ema_d nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-03-2008, 03:46 PM