[MOD] Moderatore tė rinj


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 60
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  [MOD] Moderatore tė rinj

  Receta Gatimi

  Bėj kėrkesen per Aplikim si moderator ne nen forumet e Informatikes dhe Designs

  Faleminderit * *  Birre te gjitheve

 2. #2
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Re: [MOD] Moderatore tė rinjė

  Aprovim pasi jemi akoma ne fillim, bashkimi i nje force duhet  ----------


  Konfermohet dhe Peniel si Mod ne nenForumin Bota Shpirterore  Pune te mbare

 3. #3

  Re: [MOD] Moderatore tė rinjė

  shum mir njeri

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e ConNexX
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Prizren
  Postime
  48
  Reputacioni
  0

  Re: [MOD] Moderatore tė rinjė

  a bon em i dit rregullat per mod. a ?

 5. #5
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Re: [MOD] Moderatore tė rinjė

  Pershendetje ConNexX,

  Rregullat jane fare te thjeshta,

  Ne radhe te pare Respekti per ēdo anetare, kjo eshte paresore.
  Respektimi i mendimit dhe modifikimi mesazhit vetem ku eshte nevoja.
  Eksperienca se si funksionojn forumet.
  Mesazhet sa me te qarta per perdoruesit.

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: [MOD] Moderatore tė rinjė

  ene un kom bo kerkese per mod kur mund ta marr pergjigjen e pranimit

 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: [MOD] Moderatore tė rinjė

  Ne cilin forum ke bere kerkese per mod Poligrafiks?

 8. #8

  Re: [MOD] Moderatore tė rinjė

  AF

 9. #9
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: [MOD] Moderatore tė rinjė

  Nuk te kuptova Altin?

 10. #10
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Re: [MOD] Moderatore tė rinjė

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga PoLiGrAfIkSi\";p=\"4432
  ene un kom bo kerkese per mod kur mund ta marr pergjigjen e pranimit
  ku e bere apo derguar kerkesen? nuk gjentet gjekundi?

  gjithe te mirat Stafi

 11. #11

  Re: [MOD] Moderatore tė rinjė

  Bėj kėrkesen per Aplikim si moderator ne nen forumet e Sportit

  Faleminderit

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: [MOD] Moderatore tė rinjė

  nqs bej pjese te grupi i moderatoreve vlejne me mesazhet falas qe i kam prej grupit " 100% sms falas".

 13. #13
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Re: [MOD] Moderatore tė rinjė

  Mire se vjen ne Bordin Administrativ te Forumit.

  Ter uroj pune te mbare dhe do te kerkoja te me dergosh nje Mesazh Privat nqs sdo ti besh publike disa informacione me shtes rreth teje.

  Mos nguro te na besh ēdo pyetje mbi administrimin e temave dhe posteve, apo ndonje sygjerim mbi shtimin e temave te tjera.

  Gjithe te mirat dhe flm qe zgjodhet websitin tone.

 14. #14
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: [MOD] Moderatore tė rinjė

  bej kerkese per mod te nen forumet e thashethemeve , cit cat dhe pa censure.

  nuk eshte e nejvojshme te te tera por te pakten ke njera si fillim.
  me respekt poligrafiksi

 15. #15
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Re: [MOD] Moderatore tė rinjė

  Pershendetje PoLiGrAfIkSi,

  Temat qe keni zgjedhur i perkasin forumit te lire, ku nuk eshte e nevojshme moderimi postimeve,
  ju lutem zgjidhni katekorin qe keni ekperience ne ate fushe ose e keni pasion te ndryshme nga forumi lire.

  Gjithe te mirat

  Bordi Drejtues

 16. #16
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: [MOD] Moderatore tė rinjė

  bej kerkese per moderator tek nen temat e humorit

  ju faleminderit

 17. #17
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: [MOD] Moderatore tė rinjė

  Aprovohet kerkesa e Poligrafiksit per mod

  Besoj se e meriton dhe ke kaluar kohe te mjaftueshme ne forum.
  Vetem se te duhet te kalosh pak kohe duke lexuar rregulloren e forumit per MOD SMOD.

  Administratori kthehet neser nga pushimet dhe do te jap hyrje si mod (uroj qe te jete ne qejf )

  Gjithe te mirat!

 18. #18
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: [MOD] Moderatore tė rinjė

  shume faleminderit EMAUS.
  un prita tere kete kohe tani mos pres edhe deri neser

  edhe rregulloren do ta lexoj premtoj

 19. #19
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Re: [MOD] Moderatore tė rinjė

  PoLiGrAfIkSi mire se vini si pjese e stafit.

  tani ju keni mundesi te moderoni Humori & Video

  qendrim te mbare.

 20. #20

  Re: [MOD] Moderatore tė rinjė

  PoLiGrAfIkSi urime hajde ne kok time tani

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Tregime nga shkrimtarė tė rinj
  Nga Mona nė forum Letėrsia shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 05-03-2013, 09:46 PM
 2. Moderatore te rinj!
  Nga EMAUS nė forum Bashkėpuno, Propozoni Idet Tuaja
  Pėrgjigje: 44
  Postimi i Fundit: 15-04-2011, 10:22 PM
 3. Kompjuterė tė rinj nga Fujitsu
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 06-01-2011, 04:26 PM