Gezuar Ditelindjen Emaus!


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e konti
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Postime
  74
  Reputacioni
  0

  Gezuar Ditelindjen Emaus!

  Receta Gatimi

  Emaus, te uroj nga zemra, Gezuar Ditelindjen dhe u befsh 131 vjece! Pac me bollek lumturi, gezim dhe dashuri ne jeten tende.

  P.S. Mos harro te na thuash cfare dhurate do marresh sot. Shpresoj nje makine Golf.

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Gezuar Ditelindjen Emaus!

  Faleminderit Konti per urimin!

  Sigurisht qe do tjua them

  E sigurt qe Golf nuk do jete... prit te marrim nje here patenten, pastaj makinen

  Kemi nje problem me internetin,,, momentalisht nuk kemi se e kemi shkeputur dhe kemi bere nje kontrate te re me te mire, dhe presim derisa te na lidhin. Megjithate nuk do humbas se ka edhe internet-kafe

  Edhe nje here faleminderit dhe Zoti te bekofte!

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e clesiano
  Anėtarėsimi
  Mar 2007
  Vendndodhja
  itali
  Postime
  36
  Reputacioni
  0

  Re: Gezuar Ditelindjen Emaus!

  edhe 100 pranevera te lumtura te uroj,edhe pse nuk njihemi

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Gezuar Ditelindjen Emaus!

  Faleminderit clesiano

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Gezuar Ditelindjen Emaus!  EMAUS u befsh dhe 1000 Vjeēe, Zoti e shtoft Gezimin, Lumturin dhe Haren ne Familjen tende,
  Kalofsh sa me bukur

  Gėzuar dhe 1000 !!!!

  per vonesen por jo per harresen


 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e vigan
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  20
  Reputacioni
  0

  Re: Gezuar Ditelindjen Emaus!

  Urime,edhe 100 te tjera fat dhe lumturi ne jete.

 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Gezuar Ditelindjen Emaus!

  Faleminderit Reno

  Gjithashtu edhe ty vigan te falenderoj

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Gezuar ditelindjen
  Nga aliu nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 17-05-2011, 03:27 PM
 2. Gėzuar Ditėlindjen EMAUS!!
  Nga Kliton nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 18-03-2011, 12:24 PM
 3. Gezuar Ditelindjen Emaus!
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 21-03-2010, 08:23 PM
 4. Gėzuar Ditėlindjen, Emaus!
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 08-07-2009, 04:12 PM
 5. ~?~Gėzuar Ditėlindjen EMAUS~?~
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 17-03-2008, 10:33 PM