Nje urim per Kosoven


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Nje urim per Kosoven

  Receta Gatimi

  Sot desha te uroj te gjithe shtetasit e Kosoves

  Gezuar 1 Vjetorin e Pavarsise

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13
  Gezuar gjithe kosovareve 1 vjetorin e pavarsise edhe nga ana ime !

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14
  Gezuar 1 vjetorin e pavarsise Kosova.

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e smart
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  148
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  urime pavarsine e kosoves, dhe shpresojme nje njohje sa ma te shpejte nga shtetet myslimane.

 5. #5
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Gezuar 1-vjetorin e rilindjes, per Kosoven dhe gjithe kosovaret.

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e T_o_n_i
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  93
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  U uroj te gjithe Kosovareve dhe gjith Shqiptareve kudo qe jane Gezuar Pavarsin!

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Uroj te gjithe kosovareve Gezuar Pavarsin! Urime dhe si thon kosovaret veē perpara!

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e besimb8
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  31
  Reputacioni
  0
  O Shqipetar Urime Dita e Pavarsise se Kosoves, le te jete ky hapi i pare i bashkimit te gjitha trojeve shqipetare.............e te shkojme deri te MOLLA E KUQE.

 9. #9
  i/e rregjistruar 10% Maska e selami2006
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  59
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Urime e gzofshi pavarsin e Kosoves te gjithe Shqipetart ku do qe jane

 10. #10
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Gėzuar pavarėsinė Kosovė. Njė urim pėr tė gjithė kosovarėt. Kosova e lirė do tė thotė Shqipėri e lirė.  ns

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Durrės, urim publik pėr tė dashurėn !!
  Nga labja nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 09-05-2012, 07:55 PM
 2. Sot e dua nje urim nga ju!
  Nga aliu nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 19-05-2011, 10:30 PM
 3. Urim per mamin..
  Nga Erinaa nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 21-02-2011, 05:37 PM
 4. Urim ditelindje
  Nga noemi84 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 14-03-2009, 12:26 PM
 5. Urim nga qendrim
  Nga boss1 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-03-2009, 03:53 PM