Rezultati i sondazhit: Jepni dhe ju mendimin tuaj duke votuar.

Votuesit
4. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Eva Mendes

  2 50.00%
 • Megan Fox

  0 0%
 • Marisa Miller

  0 0%
 • Keeley Hazell

  0 0%
 • Anne Hathaway

  0 0%
 • Alessandra Ambrosio

  0 0%
 • Scarlett Johansson

  0 0%
 • Rihanna

  2 50.00%
 • Kristen Bell

  0 0%
 • Kate Beckinsale

  0 0%
Sondazh me shumė mundėsi zgjedhjeje.

10 femrat mė tė dėshiruara tė 2009


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  10 femrat mė tė dėshiruara tė 2009

  Receta Gatimi

  Eva Mendes ėshtė femra mė e dėshiruar e 2009-tės sipas revistės burrash online.


  Aktorja e njohur zuri vendin e parė nė listėn me 99 femrat mė tė dėshiruara tė botės qė u publikua online nė revistė. Femrat mė tė dėshiruara i votuan lexuesit e revistės online.


  Nė vendin e dytė tė listės gjejmė yllin e Transormers, Megan Fox ndėrsa njė vend mė poshtė shohim Marisa Miller. Nė vendin e katėrt Keeley Hazell, kurse nė vendin e pestė gjendet Anne Hathaway.
  Listėn top 10 tė femrave mė tė dėshiruara plotėsojnė Alessandra Ambrosio, Scarlett Johansson, Rihanna, Kristen Bell dhe Kate Beckinsale.

  Nė vendin e 3 Marisa Miller.  Nė vendin e 4 Keeley Hazell.
  Nė vendin e 5 Anne Hathaway.
  Nė vendin e 6 Alessandra Ambrosio.  Nė vendin e 7 Scarlett Johansson.  Nė vendin e 8 Rihanna.  Nė vendin e 9 Kristen Bell.  Nė vendin e 10 Kate Beckinsale.
  ©bukuri.com

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Eves ja jap te gjitha votat!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Femrat e bukura shihen si "objekt" nga vetė femrat
  Nga erinda nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-05-2012, 10:36 AM
 2. Femrat nxiten seksualisht nga femrat tjera
  Nga olsii nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 14-05-2012, 08:48 PM
 3. 10 femrat mė tė dėshiruara tė planetit
  Nga gjendar nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 08-02-2011, 03:25 PM
 4. Femrat me te deshiruara te viti 2008!
  Nga ReniX nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 02-11-2008, 03:15 PM