Eliza Dushku pozon per revisten Maxim


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Eliza Dushku pozon per revisten Maxim

  Receta Gatimi  Aktorja hollivudiane me origjine shqiptare Eliza Dushku eshte shfaqur ne kopertinen e revistes se famshme amerikane, “Maxim”.
  Ajo ka realizuar nje sherbim fotografik, ku ka pozuar vetem me te brendshme dhe ne poza teper provokuese dhe sensuale.

  Disa dite me pare aktorja u shfaq perpara publikut ne serialin e ri televiziv "Dollhouse", qe pati premieren ne 13 shkurt. Telefilmi ne fakt nuk u vleresua nga kritika dhe fitimet nuk ishin te medha per ish yllin e serialit "Buffy, the vampire slayer".

  Dushku ka qene protagoniste edhe ne disa show televizive dhe telefilma, mes te cileve “Tru calling”, “True Lies”, “Angel and Jay”.

  Aniston- Jolie, perballje ne “Kodak Theatre”

  “Armiket” perballe njera-tjetres ne naten e madhe te ndarjes se cmimeve Oscar.
  Ato jane Jennifer Aniston dhe Angelina Jolie, aktoret te cilat nuk njihen per ndonje simpati te vecante mes tyre. Aniston do te shoqerohet nga i fejuari John Mayer, ndersa Jolie do te jete e pranishme me bashkeshortin dhe ish te fejuarin e Aniston, Brad Pitt.

  Familja Pitt vjen ne kete event pasi te dy aktoret kane nga nje nominim me filmat "The Curious Case of Benjamin Button" dhe "Changeling". Pas kater vjetesh perplasje ne distance, tashme dy bukuroshet kane mundesi te shkembejne shikimet edhe ne sallen e madhe te “Kodak Theatre”, moment qe paparacet e kane pritur prej kohesh.

 2. #2
  neper bote......... 10% Maska e ledjo
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  82
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Eliza Dushku foto maxim

  Eliza dushku hot
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e Lucatonii
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  München
  Postime
  191
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Hihihih jo qe po them veq Femra me e bukur me prejardhje shqiptare hmm Lumi aj qe do ta ket

 4. #4
  neper bote......... 10% Maska e ledjo
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  82
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Lucatonii Lexo postimin
  Hihihih jo qe po them veq Femra me e bukur me prejardhje shqiptare hmm Lumi aj qe do ta ket
  per momentin e ka ky:

  Dashurohet edhe Eliza Dushku0 Komente

  Aktorja e njohur shqiptare-amerikane, Eliza Dushku, ka gjetur njė dashuri tė re, e cila ėshtė pėrshkruar si e nxehtė dhe e fuqishme. Fatlumi ėshtė basketbollisti Rick Fox, ish-bashkėshorti i Vanessa Williamsit.Dushku ėshtė zgjedhur nė mesin e pesė njerėzve tė javės nga njėri prej websajteve mė tė vizituara nė botė: Msn.com. Ēifti thuhet se ėshtė vėrejtur sė bashku pėr disa net me radhė nė Miami, Florida dhe Las Vegas, Nevada.
  “Ata janė pėrpjekur ta minimizojnė marrėdhėnien e tyre. Por nuk kanė mohuar se marrėdhėnia e tyre ėshtė e nxehtė dhe e fuqishme. Ajo ėshtė plotėsisht e pushtuar me tė dhe ata kanė njė kohė argėtuese sė bashku”, i ka thėnė njė burim revistės Star. Fox, 39-vjeēar, u divorcuaa nga Williams nė vitin 2005. Dushku, 28, mė parė ka qenė e lidhur me Matt Dillon dhe kreatorin Seth MacFarlane.

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e Turbolence
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Shqipėri e Jugut
  Postime
  34
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Djallėzore

  Aktorja dhe patriotja jonė e famshme(e mė seksi) Eliza Patricia Dushku e lindur mė 30/12/1980 nė Boston USA, pas pamjeve tė mrekullueshme tė filmit "The Alphabet Killer" (ku patėm mundėsi tė admironim cicat shqiptare mė tė famshme nė botė) shfaqet nė edicionin special te revistės MAXIM tė muajit qershor nė klasifikimin e 100 femrave mė "HOT" e duke u renditur nė vendin e 6
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e Turbolence
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Shqipėri e Jugut
  Postime
  34
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  I gjori xhaje ,ē'farė po heq!E kuptoj fare mirė e jam solidar me vuajtjen tėnde.Mirė qė s'isha unė se do kisha perfunduar nė spital
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ja dhe disa foto te Eliza Dushkut:
+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Fejohet Eliza Dushku?
  Nga Erinaa nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-12-2012, 01:00 AM
 2. Eliza Dushku ia tregon shqiponjėn Justin Timberlaket (Video)
  Nga gjendar nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 28-10-2011, 04:03 PM
 3. Eliza Dushku refuzon ftesėn e ushtarit amerikan
  Nga Erinaa nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-07-2011, 09:19 PM
 4. Claudia Schiffer nudo per revisten Vogue
  Nga ReniX nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-05-2010, 04:59 PM