Mire se erdhe midis nesh Drini vogel!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13

  Mire se erdhe midis nesh Drini vogel!

  Receta Gatimi

  Uroj nga zemra miqte e mi ermjola e ermali per lindjen e djalit te tyre drini! Urime e me jete te gjate! Mireseerdhe mes nesh drini i vogel!

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14
  paste nje jete te gjate, plot gezime dhe shendet, dhe prane njerezve te tij me te dashur.

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31


  Urime dhe nga mua Babit Ermal dhe Mamit Eri, te ti rroje djali dhe heren tjeter me nje vajze!

  URIME!!!

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Gjithashtu dhe une i uroj "bebushit te vogel Drini" nje jete sa me te gjate dhe te lumtur.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Mire se erdhe Mąrtin!
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 18-02-2011, 06:47 PM
 2. Iniesta: Mirė se erdhe Ozil
  Nga vaaldr1n nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-08-2010, 07:46 PM
 3. Alienet midis nesh, dosjet sekrete. Italia1: Mister
  Nga ReniX nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-11-2009, 01:02 PM
 4. Gripi i derrit mes nesh
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 21-07-2009, 07:05 PM
 5. Edhe une midis jush..
  Nga petrit8 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 13-03-2009, 09:35 AM