Per futbollin po studiohet Kartoni Portokall dhe Albitri i Dyte ne fushe!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Per futbollin po studiohet Kartoni Portokall dhe Albitri i Dyte ne fushe!

  Receta Gatimi  Per futbollin eshte duke u menduar albitri i dyte ne fushe dhe do te eksperimentohet ne futbollin italian.
  Per mikrofonin e Radio Rai ka folur Pierluigi Collina dhe informuar mbi te rejat qe jane duke u menduar. Nder te tjera nje tjeter mendim qe po shqyrtohet eshte dhe kartoni portokalli per nxjerrjen e lojtarit nga fusha me kohe ne rastet kur kartoni i verdhe eshte pak dhe i kuqi teper shume.

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Interesante do jete ajo e kartoni portokalli,une mendoj se duhet miratuar,dhe te vehet ne funksionim.

 3. #3
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  nuk me kishte shkuar ndonjehere mendja per kete kartonin
  por me duket interesante. per sa i perket albitrave duhet menduar mire
  sepse shum gabime jane duke u kapur me kamerat.

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Personalisht aprovoj vetem albitrin e dyte ne fushen e lojes, pasi nqs lojtari ka mundesi me pak per te dale nga fusha do te behet me agresiv. Albitri i dyte duhet pasi behen shume gabime gjate albitrimit dhe ka shume raste ku albitri nuk shef fare fare ēbehet.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Krep me portokall..!
  Nga erinda nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 20-02-2012, 08:39 PM
 2. Policet e bukura nga kartoni shkaktojnė aksidente
  Nga Erinaa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-04-2011, 06:56 PM
 3. Shtėpizė prej kartoni nga Asus
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-03-2011, 02:09 PM
 4. Qeshni me futbollin
  Nga Klevi88 nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 01-08-2009, 03:26 PM
 5. SuperPipo, 300 gola ne futbollin profesionist
  Nga Kliton nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 16-03-2009, 09:56 PM

Etiketat pėr kėtė Temė