Michael Jackson: "Fundi ėshtė afėr"


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Michael Jackson: "Fundi ėshtė afėr"

  Receta Gatimi  Michael Jackson ndjen se fundi i udhetimit te tij eshte afer" dhe ka kerkuar nga motra e tij Janet Jackson, te rrise femijet e tij kur ai te vdese, shkruajne mediat amerikane.

  Krijuesi i hitit "Thriller", i cili vuan nga nje semundje vdekjeprurese, eshte i bindur se nuk do te mbijetoje per te pare tre femijet e tij te rriten. "Michael ndjen se fundi eshte afer. Ai eshte i tmerruar se nese vdes, femijet e tij do te perfundojne me prinderit e tij te moshuar ose vellezerit e tij. Ai e di se Janet do t'u jepte femijeve dashurine e nenes dhe do te kujdeset qe ata te rriten larg nga vemendja e paparaceve", thote nje burim i afert i tij per "National Enquirer". Jackson, 50-vjec, eshte baba i Prince Michael, 12-vjecar, dhe Paris, 10-vjecare, qe te dy te lindur nga ish-gruaja e tij Debbie Roee. Nderkaq, 6-vjecari Prince Michael II eshte adoptuar ne vitin 2002.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Artist i madh, por perfundoi keq, saqe para disa ditesh pashe qe po vihen ne ankand dhe gjerat personale per te bere ndonje lek me teper.

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e rrugaci i vogel
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  166
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Kengetar i famshem por e kerkoi vete kete fund tragjik me gjithe ato operacione te kota.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Michael Jackson eshte ende gjalle!
  Nga anonymus nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 10-02-2013, 12:33 AM
 2. Facebook heq opsionin "gjeni miqte afer jush"
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-06-2012, 12:24 PM
 3. "Vdekja eshte shume afer…"
  Nga MAJDI nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 14-02-2010, 11:19 AM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-07-2009, 01:15 PM