Pershendetje


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e stanasso
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  9
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Djallėzore Pershendetje

  Receta Gatimi

  tungjatjeta te gjitheve

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Mire se Erdhe Stanasso

  Te uroj tia kalosh sa me mire Stanasso
 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13
  mirese erdhe midis nesh !

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  stanasso, ju lutem a mund te beni nje prezatim pak me te gjate?
  Lexo ketu si te presazantoheni: http://www.lirenti.com/showthread.php?t=4842

  Per te pershendetur anetaret perdorni: Pershendetje dhe Urime

  Faleminderit

 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Mire se vjen dhe kalofsh mire.


  ns

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e burimi_zh
  Anėtarėsimi
  Oct 2007
  Postime
  62
  Reputacioni
  13
  mir se vjen dhe kalo mir

 7. #7
  i/e rregjistruar Maska e stanasso
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  9
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  hei djema,ckem.?te me falni qe nuk pergjigjem me nje here mesazh.. tuaj.ne sa shihni un jam i ri ne kete forum.duhet kohe qe te mesoj disa gjera.mund te me ndihmoni?
  ju falenderoj shum dhe shpresoj qe dhe un te jem i duhur..ciao

 8. #8
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Mire se erdhe stanasso dhe per cdo veshtiresi ne forum mos ngurro te na shkruash

 9. #9
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Mire se erdhe dhe ja kalofsh mire

 10. #10
  i/e rregjistruar 10% Maska e boss1
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  25
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  pershendetje

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Pershendetje
  Nga toni07 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 06-11-2010, 10:54 PM
 2. pershendetje
  Nga corleone nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 31-12-2009, 06:29 PM
 3. Pershendetje
  Nga kosfer nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 29-12-2009, 02:28 PM
 4. pershendetje
  Nga eki89 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 18-12-2009, 02:58 PM
 5. Pershendetje ...
  Nga Edem nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 28-11-2009, 11:46 AM

Etiketat pėr kėtė Temė