Lady Gaga ka zėvendėsuar James Morrison dhe Nelly Furtadon nė krye tė top listės evropiane tė singleve, me kėngėn e saj “Poker Face”.
Kėnga e fundit e yllit tė muzikės ėshtė ngjitur nga pozita e dytė nė tė parėn, duke zbritur duetin mes Morrison dhe Furtados “Broken Strings”, nė pozitėn e dytė.

Kėnga e Lily Allen, “The Fear” mban pozitėn e tretė nė Evropė, ndėrsa Lady Gaga ka edhe njė vend tjetėr nė listė, atė tė katėrtin me kėngėn “Just Dance”.

Kryesuesja e dikurshme e listės, Katy Perry mbyll top pesėshin me singlin “Hot N Cold”.