Anna, Gezuar ditelindjen per shume vjet


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 16 prej 16
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Anna, Gezuar ditelindjen per shume vjet

  Receta Gatimi

  Urimet me te mira per Annen, 100 vjet dhe gjithmone e lumtur

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Urime..Urime..Urime

  Urimet e Mija tė Perzemėrta pėr Annėn dhe 100 Vjeēe Anna 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Gėzuar Ditėlindjen anna dhe u bėfsh 100 vjeēe. Tė uroj ēdo tė mirė nė jetėn tėnde.  ns

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13
  Gezuar Ditelindjen Anna, Qofsh e lumtur c'do moment te jetes tende, te puth fort!!


 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13
  Faleminderit kuklla , kliton , peniel , insomnia . edhe ty mima sepse me kishe shkruar ne msn !

 6. #6
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Gezuar ditelindjen dhe u befsh dhe 1000 vjece. Te uroj te te realizohen te gjitha deshirat qe ke kerkuar, te pakten per kete vit.  na ruaj ndonje cope per ne fund

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Gezuar Ditelindjen Anna!!! U befsh dhe 100 veēe dhe kurdehere e lumtur! GEZUAR

  ps: mos harro te na postosh te gjitheve nga nje pjes torte

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e T_o_n_i
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  93
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Gezuar ditelindjen Anna dhe u befsh 1000 vjece.
  Te uroj te te realizohen te gjitha deshirat qe ke ne jete e qofsh perjet e lumtur

 9. #9
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Gezuar dhe u befsh 100 vjeēe Anna
  Gjithe te mirat per ty
  ps: gjeta nje menyre per te postuar

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13
  faleminderit shume Renix , Mima , Girl08, T_O_N_I,

 11. #11
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  Anna tanti auguri... Urime e gezuar ditelindjen!!!! 1000vjece!!!

 12. #12
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Gėzuar ditėlindjen Anna! Uroj qė ky vit tė sjellė bekime tė shumta pėr ty nė tė gjitha aspektet e jetės. Mbi tė gjitha qofsh e lumtur! 13. #13
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  anna te uroj gezuar ditelindjen.
  sa me shume fat dhe mbaresi per ty.


 14. #14
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13
  flm shume shume , emaus , nerti dhe erlind ! jeni me te verete te mbrekullueshem !

 15. #15
  i/e rregjistruar 20% Maska e smart
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  148
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  gezua anna dhe 100 pranvera te bukura.

 16. #16
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13
  flm smart !

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gezuar ditelindjen
  Nga aliu nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 17-05-2011, 03:27 PM
 2. Gezuar ditelindjen Anna!
  Nga EMAUS nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 11-03-2010, 01:50 PM
 3. Gėzuar Ditėlindjen...
  Nga Peniel nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-03-2009, 11:54 AM
 4. *Gezuar Ditelindjen Anna!*
  Nga ingal nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 04-03-2008, 09:44 AM
 5. GEZUAR DITELINDJEN!!!!
  Nga carolina nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 05-11-2007, 12:00 AM