Disa unaza martese


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 20
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Disa unaza martese

  Njė nga gjėrat e shumta tė listės sė njė martese ėshtė edhe zgjedhja e unazės sė martesės. Ato janė tė shumta dhe tė shumėllojshme. Mund tė zgjidhni midis floririt ė verdhė dhe atij tė bardhė. Qė nga kohėt e herėshme mė i preferuari ka qėnė unaza nga flori i verdhė por kohėt e fundit preferohet shumė edhe unaza me flori tė bardhė. Mė poshtė do tė keni disa lloje unazash martese nga tė dyja llojet me punime dhe modele tė ndryshme.

  Unaza martese me flori tė bardhė.

  Unaza martese me flori tė verdhė.
  ©bukuri.com

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30
  Faleminderit, paska disa qe te heqkan trurin, si variojne ēmimet...beqareve i interson

 3. #3
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  E imja eshte si kjo veē qe e mbushura eshte me flori te bardhe


 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  24
  Shume te bukra qekan EMAUS fantastike fare, mua me shmue me pelqen kjo:

 5. #5
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  edhe mua kjo me pelqen  po do me pelqente me shume te ishte platin......

 6. #6
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  24

  JA dhe Disa Unaza Platini

  Natyra therret, platini pergjigjet
  Unaze Platini me gurė diamant 18 karat 7. #7
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Te bukura , do te doja ate te paren una

 8. #8
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  24
  I paske rene pikes dhe mua ajo me pelqen me shume.

 9. #9
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  12
  Shum te bukura gjitha..un jam tani ne dilem cilen ta kap

 10. #10
  i/e rregjistruar 10% Maska e baby
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  n`net
  Postime
  47
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  shume te mira...

 11. #11
  i/e rregjistruar 10% Maska e medlina
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  diku ne ks
  Postime
  82
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  shum te bukura

 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30
  Ato qe do ngelin mi kaloni mua

 13. #13
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  me pelqyen shumm

 14. #14
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  23
  KLiton ma do mendja se keto unazat qe ke vendosur ti do jen shum te lire ...

 15. #15
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  10
  Mund te vihen pa u martuar keto????...

 16. #16
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smocking2 Lexo postimin
  Mund te vihen pa u martuar keto????...

  Mundesh por gocat dot ta bejn me pas

 17. #17
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Ajo me gur smerald teper e bukur.

 18. #18
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin

  Mundesh por gocat dot ta bejn me pas
  pffff...e sheh ti, se kisha menduar kete...jo jo...po pres me mire kur te vije koha...

 19. #19
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  wowwwwwwwwwwwww sa te bukuraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa <3 <3 <3 <3

 20. #20
  i/e rregjistruar 10% Maska e Sherri
  Anėtarėsimi
  Jan 2011
  Vendndodhja
  durres
  Postime
  14
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  me e bukur per mua eshte ajo me gur bojeqielli ^_^

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Unaza per femra !!
  Nga labja nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 06-08-2013, 07:23 PM
 2. Unaza tė ēuditshme
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 05-06-2012, 10:13 PM
 3. Ja arsyet pse unaza mbahet ne gishtin e katert!...
  Nga erinda nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-03-2012, 08:53 AM
 4. Moda, tani unaza edhe pėr thonjtė
  Nga labja nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 30-04-2011, 09:25 PM
 5. Unaza dhe Shpjegimi Supersticioz i Saj
  Nga Kliton nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-03-2009, 10:31 AM

Etiketat pėr kėtė Temė