Urim nga qendrim


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e boss1
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  25
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Exclamation Urim nga qendrim

  Receta Gatimi

  e kom ni shko tung per kta si qi era kan ndrru e kom dashni shum per kta qe jon me mu edhe pse noshta tmirat kurr sun jau kthej ngo knej ni pjes tvogel nzemer per teton e gjej.
  Kejt ata qe mdojn un kom dahsni per juve,kejt ata qe ma kan inat le tjapin dorheqje

  ThUgLiFe

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  O boss1. A mund tė shprehesh mė qartė se me kėtė gjuhė qė ke pėrdorur pak vėshtirė tė tė marrim vesh se ēfarė thua nė pėrshėndetjen tėnde.  Niko

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Sot e dua nje urim nga ju!
  Nga aliu nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 19-05-2011, 10:30 PM
 2. Urim per mamin..
  Nga Erinaa nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 21-02-2011, 05:37 PM
 3. Urim ditelindje
  Nga noemi84 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 14-03-2009, 12:26 PM
 4. Nje urim per Kosoven
  Nga Kliton nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 17-02-2009, 11:07 PM
 5. Urim per mamate e reja te forumit.
  Nga kuklla nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 16-07-2008, 09:51 PM