LG do te nxjerre oren qe perdoret si celulare e para ne bote!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  LG do te nxjerre oren qe perdoret si celulare e para ne bote!

  Receta Gatimi  Tani gjigandi i South Koreas LG ka bere te mundur endrren e gjdo njerit duke shpikur oren me telef celular touchscreen. Ora telef LG-GD910 - premton revulicionin e comunikimit mobil sidomos tek meshkujt.


  Tani per tani nuk jepen shume informacione per cmimin por do te jete ne treg kete vit rreth £100 ne 18muaj kontrate.
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga EMAUS; 08-03-2009 mė 11:11 AM.

 2. #2
  i/e rregjistruar Maska e elti2007
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  Ferizaj
  Postime
  6
  Reputacioni
  0
  shkenca ska tė ndalur, edhe kjo ėshtė njė shpikje kah pėrsoshmėria e jetės.

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e rrugaci i vogel
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  166
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  E imagjinoni dot se sa mund te kushtoje kjo ore?

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Kjo orė qarkullon nė tregun europian kėtu e shumė kohė. Nuk e di pse kaq bujė. Nuk mė kujtohet marka qė kam parė por ekziston diēka e tillė. Nė mos nė modelin touch screen, ekziston nė mėnyrėn klasike.


 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e burimi_zh
  Anėtarėsimi
  Oct 2007
  Postime
  62
  Reputacioni
  12
  ajde ajde fika e gjepit a po don i pari shiptari me ble ket telefon

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Konkurrence te gjitha gjerat elektronike do te mblidhen ne nje te vetme.

 7. #7
  i/e rregjistruar Maska e elti2007
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  Ferizaj
  Postime
  6
  Reputacioni
  0
  gjithqka po shkon nė drejtim tė miniaturės dhe ndoshta edhe kompjuterėt njėditė do marrin formėn e orės sė dorės.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pranvera ka nisur sot nė orėn 6:14
  Nga vaaldr1n nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 21-03-2012, 03:12 PM
 2. Dhe Dell do te nxjerre talbet te tij!
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-04-2010, 11:07 AM
 3. Dentisti gabimisht ia nxjerrė 13 dhėmbė njė gruaje
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 25-08-2009, 10:25 AM
 4. Ndihme per Oren e kompjuterit
  Nga kristimcs nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 15-05-2009, 09:10 PM
 5. Mos harroni te ndroni orėn!!!
  Nga Nerti nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 25-10-2008, 08:08 PM