Si te gatuajme koranin?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  12

  Si te gatuajme koranin?

  Kush di te me thoje ju lutem nje recete per peshkun koran. me sollen sonte peshk te fresket nga Pogradeci por nuk e kam gatuar ndonjehere koranin. ju lutem me thoni ndonje recete. faleminderit.

 2. #2
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Hahahahahha pak e vonuar per pergjigjen por po iu jap nje ide atyre qe kane nevoj per te...(kjo eshte menu qe me pelqen mua)...pasi ka disa menyra!...

  Korani gatuhet ne tave... pasi pastrohet...vendoset ne furr per tu pjekur...

  nderkohe ne nje tigan...grijme qepen e imet...pastaj hedhim domate...hudhra... gjethe dafine...piper te zi...dhe pak uthull...

  Pasi i kemi kuardisur...i hedhim mbi tave...dhe i bashkojme me peshkun...hedhim dhe pak uje...qe te rrijne te buta...dhe vuala hahahaha kjo eshte...ju befte mire!....

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30
  Eshte dhe pak larg pogradeci per ne ketej nga perendimi, por duhet vajtur provuar nje pjate me koran!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si te gatuajme salsen greke Tzatziki Smirneiko
  Nga ReniX nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-09-2010, 09:04 PM
 2. Ja si tė gatuajmė peshkun qė ti bėjė mirė zėmrės!
  Nga ReniX nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 16-02-2010, 02:19 PM