Doni tė keni Websitin tuaj? Doni tė instaloni njė portal?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Doni tė keni Websitin tuaj? Doni tė instaloni njė portal?

  Receta Gatimi


  Doni tė keni Websitin tuaj?
  Doni tė instaloni njė portal?
  Doni tė beni modifikoni websitin tuaj?
  Doni tė broshura, reklama, kartavizite?
  Doni ti bėni njė back up sitit?

  Pėr tė gjitha kėto mendojm ne..

  Klikoni kėtu dhe kėrkoni preventivin,eshte falas.

  Krijime website personal dhe per biznese, ndertime forma kontaktimi, forma rregjistrimi, databaza, instalime portalesh si vBulletin, Php-Nuke, PhpBB, Invision, Mambo etj...

  Ju mirepresim.
  http://lirent.org
  Ekspertet e Lirenti.com nė shėrbimin tuaj.

  Pjes e Lirenti.com (c) 2007

 2. #2

  Re: Doni tė keni Websitin tuaj? Doni tė instaloni njė portal

  njeri ketu po shenon falas aty po shenon sa euro duhet ok

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e clesiano
  Anėtarėsimi
  Mar 2007
  Vendndodhja
  itali
  Postime
  36
  Reputacioni
  0

  Re: Doni tė keni Websitin tuaj? Doni tė instaloni njė portal

  Pershendetje!

  Ju uroj per nismen me duket ide e mire kjo e juaja,por ju them sinqerisht qe cmimet ishin pak te kripura(ekzagjeruara)

  Mua me pelqyen disa gjena aty edhe shume shpejt do ju kontaktoj per nje ndihme ne disa gjera qe dua me shtu te siti im1

  Kaloni mire

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Doni tė keni Websitin tuaj? Doni tė instaloni njė portal

  Faleminderit celesiano per komentet, mendimet tuaja jane shume te domosdoshme

  do te shikojm te ulim dicka nga pak, por dihet se per nje web site 35,00 E nuk jane gje fare, preventivat qe kam kaluar neper duar kane qene te gjitha mbi 400,00 E deri ne kulmet e 3500,00 Euro

  Ato pak a shume jane si ēmime simbolike

  Gjithe te mirat...

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e clesiano
  Anėtarėsimi
  Mar 2007
  Vendndodhja
  itali
  Postime
  36
  Reputacioni
  0

  Re: Doni tė keni Websitin tuaj? Doni tė instaloni njė portal

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX\";p=\"1904
  Faleminderit celesiano per komentet, mendimet tuaja jane shume te domosdoshme

  do te shikojm te ulim dicka nga pak, por dihet se per nje web site 35,00 E nuk jane gje fare, preventivat qe kam kaluar neper duar kane qene te gjitha mbi 400,00 E deri ne kulmet e 3500,00 Euro

  Ato pak a shume jane si ēmime simbolike

  Gjithe te mirat...
  Flm Reni

  por sic e di ne shqipet jemi pak dore shtrenguar...hhihiiihhihi
  jo te gjithe e vleresojne nje gje thell-thell....

  nqs me duhet dicka shpresoj te jem ne vendin e duhur ketu

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Doni tė keni Websitin tuaj? Doni tė instaloni njė portal

  je i mirepritur kurdo here


 7. #7
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Re: Doni tė keni Websitin tuaj? Doni tė instaloni njė portal

  +++++Komunikojm se siti Sherbimi per Klientin ka kaluar ne nje version me te ri.++++++

  Ju mirepresim.


  http:/lirent.org

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ēdo gje qe nuk e doni...
  Nga ulkina nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 06-03-2012, 10:19 AM
 2. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-02-2012, 12:21 PM
 3. Nese doni qe PC_n tuaj ta perdorni vetem ju..
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 27-07-2010, 08:23 AM
 4. Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 08-01-2010, 04:06 PM
 5. Si te shtoni websitin tuaj motorreve te kerkimit?
  Nga Lirenti nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-02-2007, 12:37 AM