Rrofte shoqeria


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1

  Smile Rrofte shoqeria

  Receta Gatimi

  Me falni per mungesen e perkoheshme.Ju pershendes te gjitheve e ne vecanti anna e baby.ok

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Mire se erdhe Veneziano

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13
  je i falur me rastin se me ke pershendetur vecanerisht ! pershendetje dhe mire se te vish !

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Mire se Erdhe Veneziano

 5. #5
  Mirembrema te gjitheve.Pas 10 ore pune me ne fund pak relax ne shoqerine tuaj.

 6. #6
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Qendrim te kendeshem mes nesh veneziano

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e tony65
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Tirana
  Postime
  67
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Preshendetj mire se vini ne forum.

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Shoqeria kthehet ne dashuri?
  Nga Altin111 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 06-04-2013, 09:29 PM
 2. Facebook kėrkon $100 per t`i derguar njė mesazh dikujt qe nuk e keni tek shoqėria
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-01-2013, 09:59 PM
 3. Berisha: Shoqėria tė reagojė ndaj dhunės nė familje
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-12-2009, 09:54 PM
 4. Me nevoitet nje ese me temen "Ligji dhe Shoqeria"
  Nga radina nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-12-2009, 04:27 PM
 5. Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 27-11-2009, 06:32 PM