Urim ditelindje


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e noemi84
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  bologna
  Postime
  139
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11

  Urim ditelindje

  Receta Gatimi

  Nje mega urim per nipin tim qe sot mbush 6 vjec. Te duam shume shume.

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  E gezofte ditelindjen nipcja dhe u befte nje femije i zgjuar dhe i shendetshem! 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e noemi84
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  bologna
  Postime
  139
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  grazieeeeeee

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Dhe nje 100 Pranvera te tjera nipcja


 5. #5
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14
  Noemi 100 vjet te behet nipi jot, qofte gjithmone i lumtur

 6. #6
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Ta gėzojė ditėlindjen dhe u bėftė 100 vjeē.
  ns

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Dhurate per Ditelindje!...
  Nga erinda nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 12-03-2012, 10:33 AM
 2. Ne nje ditelindje femre
  Nga stefo nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-02-2012, 12:38 PM
 3. Si te shkruajme nje Ftes per Ditelindje
  Nga ReniX nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-02-2012, 02:34 PM
 4. Erlindi ka ditelindje, gezuar
  Nga kuklla nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 29-10-2008, 01:07 AM
 5. URIME PER DITELINDJE
  Nga Nerti nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 09-02-2007, 03:14 AM