Donadoni, trajner i ri i Napolit


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 1 prej 1
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Donadoni, trajner i ri i Napolit

  Receta Gatimi  Ish seleksionuesi i kombėtares futbollistike tė Italisė, Roberto Donadoni, ėshtė trajneri i ri i Napolit, pasi ditė mė parė klubi italiani pėrjashtoi trajnerin Eduardo Rej.
  Disfata nė terrenin vendas kundėr Lacios ishte “katalizator” pėr largimin e Rejės, i cili dtejtoi skuadraėn nė 9 ndeshje, pa shėnuar asnjė fitore nė Seria A. Roberto Donadoni, pėrveē kombėtares sė Italisė, poashtu drejtoi skuadrat e Livornos dhe Xhenovės.
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Kliton; 25-03-2009 mė 06:46 PM.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Carvalho: Mourinho, trajner fitues
  Nga vaaldr1n nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-08-2010, 07:41 PM
 2. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 05-06-2010, 09:58 PM
 3. Shkarkohet Skolari, Ēelsi kėrkon trajner
  Nga Kliton nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-02-2009, 06:31 PM
 4. Shkėlqim Muēa zyrtarizohet si trajner i Dinamos
  Nga Kliton nė forum Futbolli shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-02-2009, 05:18 PM
 5. Han, zyrtarisht trajner i Shqipėrisė
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 27-12-2007, 11:49 PM