Kitaristi i Madonna dhe Michael Jackson vdes i harruar


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Muzikė Kitaristi i Madonna dhe Michael Jackson vdes i harruar

  Receta Gatimi

  Ish kitarristi i yjeve vdes i harruar


  Diva e muzikes pop, Madonna por edhe emra te tjere te medhenj te muzikes, jane vene ne qender te kritikave per shkak te nje skandali qe ka lidhje me vdekjen e ish kitarristit te tyre, David Williams.

  Muzikanti nuk ishte ne gjendje te paguante sigurimet shendetesore, duke nderruar jete pasi vuajti disa dite nga problemet me tensionin e larte. Familjaret e tij kane reaguar menjehere, duke sulmuar yjet ne krah te te cileve Williams ka luajtur ne skenat e botes per vite me radhe.

  Ne kete rrjete bie edhe Madonna, e cila ka pasur nje bashkepunim shume te ngushte me ish kitarristin 58 vjecar. Ajo e pati Williams perkrah ne turneun e vitit 1987, por ai ka punuar ne turne edhe me Michael Jackson, Chaka Khan e Lionel Richie.


  Asnje prej emrave te siperpermendur nuk eshte kujtuar per ish bashkepunetorin, te cilit i mungonin parate per t’u kuruar. Per disa jave rresht, Williams jetoi ne gjendje koma ne spitalin e Hamtonit por mjeket nuk munden ta ndihmonin pasi ai nuk kishte paguar asnje siguracion dhe fundi erdhi shpejt.

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e Tomori
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Postime
  28
  Reputacioni
  0
  Te punosh gjithe jeten tende dhe te mos kesh asgje.Ky eshte nje fakt duhet te mendosh per jeten tende vet se askush nuk mendon per ty.

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Kjo ėshtė Amerika. Nė spitale ligjin e bėn financieri dhe jo mjeku. Humanizmi ėshtė i shkallės zero.  ns

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e Tomori
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Postime
  28
  Reputacioni
  0
  Po pak njerez e besojne kete qe ti ke shkruar, te gjithe besojne se Amerika eshte nje vend qe mund te jetosh ne menyre te shkelqyer se dine qe Amerika eshte vendi ku njerezit i mbyt inshurenca per mjekun;eshte me vend ajo shprehja qe themi ne andej mos u befsh per mjek po hapja vetes gropen.

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Per Michael Jackson ska pse qahet eshte duke kerkuar pare per vete, po per Madonnen skam ēfare te them!

  Nuk eshte rasti pare qe talentet kane kete fund tragjik.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Prokuroria e L.A: Michael Jackson u vra
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-01-2010, 04:02 PM
 2. Fantazma e Michael Jackson
  Nga kristimcs nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-07-2009, 11:27 AM