Merr fund lidhja Olsi Najada


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Merr fund lidhja Olsi Najada

  Receta Gatimi  Merr fund lidhja mes Olsit dhe Najadės, dy prej ish-banorėve tė “Big Brother 1”, tė cilėt mbahen mend si dy tė rinj qė thyen tabu, duke konsumuar lidhjen e tyre para syve tė miliona shqiptarėve. Edhe pse nė fillim nuk mund tė besohej se kjo mund tė ishte njė lidhje e vėrtetė, fakti qė
  ata tė dy vendosėn tė bashkėjetonin, sapo dolėn nga shtėpia e ”Big Brother”, na bėri tė mendojmė pėr tė
  kundėrtėn. Por mesa duket tė jetuarit nėn tė njėjtėn ēati nuk ka mjaftuar pėr bėrė qė lidhja e tyre tė zgjaste. Nga miqtė e Olsit dhe Najadės mėsonim se lidhja e tyre kishte uljengritjet e veta, kishte fėrkime
  dhe mosmarrėveshje. Ndėrkohė, ēifti i mohonte tė gjitha kėto duke dalė nė kopertina gazetash e revistash si dhe nė programe televizive si modeli i njė ēifti tė lumtur. Sipas miqve tė tyre, Olsi ishte shprehur i lumtur se Najada mund tė ishte shtatzėnė duke e ēimentuar pėrfundimisht lidhjen mes tyre me ardhjen nė jetė tė njė fėmije. Por edhe ky lajm nuk rezultoi i vėrtetė. Thuhet se e pakėnaqura nė kėtė lidhje ka qenė Najada. Ajo ia kishte shprehur disa herė Olsit qė nuk ishte ai tipi i pėrshtatshėm pėr t’u lidhur seriozisht. Por Olsi thuhet se pėr ta bindur Najadėn qė e ka seriozisht, i kishte kėrkuar asaj qė tė martoheshin. Madje kishte fiksuar edhe datėn e dasmės, mė 15 maj tė kėtij viti. Ndėrkohė Najada nuk ėshtė tunduar nga kjo kėrkesė, kjo edhe pėr faktin se martesa nuk ka qenė asnjėherė nė planet e saj. Ajo mendon se nė fillim duhet tė mbarojė shkollėn, pastaj tė krijojė familje. Rreth njė muaj mė parė ēifti i ka dhėnė fund bashkėjetesės. Olsi ka marrė plaēkat e tij duke i lėnė shtėpinė Najadės dhe mesa duket ėshtė kthyer tek shtėpia e tij, ku jetojnė prindėrit dhe e motra. Najada nuk ka pritur gjatė, por ėshtė lidhur me njė djale shumė simpatik, madje thuhet se kjo lidhje ka filluar qė kur bashkėjetonte me Olsin. Sipas informacioneve tona, djali qė ka rrėmbyer zemrėn e vajzės ka qenė njė futbollist, ėshtė 30 vjeē, por nuk e dimė se me ēfarė skuadre ka luajtur

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Najada dhe Olsi serishte bashke?  Njėra nga personalitetet mė tė famshme qė doli nga shou i vitit tė kaluar "Big Brother", Najada, vazhdon tė kryesojė titujt e shtypit shqiptar tė thashethemeve.
  Para njė jave ėshtė spekuluar pėr njė lidhje tė re Najadės, pasi qė ajo ishte fotografuar nė njė moment romantik me njė mashkull nė njė nga lokalet e Tiranės. Mirėpo, duket se ajo nuk heq dorė nga ‘dashuria e vjetėr’, pasi qė vetėm tre ditė pas, Najada ėshtė fotografuar teksa po qėndronte bashkė me Olsin.
  Kohė mė parė Najada kishte njoftuar se lidhja e saj me Olsin ka marrė fund, megjithatė gjithēka mbetet e paqartė nė vazhdimin e ‘miqėsisė’ sė tyre.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Olsi
  Nga labja nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 238
  Postimi i Fundit: 27-10-2014, 05:03 PM
 2. Lidhja e 2 PC
  Nga ruwejda nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 22-10-2009, 05:37 PM
 3. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-03-2009, 06:13 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-10-2008, 08:38 AM
 5. Najada , aventura nga provokimi te bashkejetesa
  Nga Coca-Cola nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-07-2008, 09:46 AM