Kėngė labe


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123
Rezultatet nga 41 deri tek 54 prej 54
 1. #41
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Receta Gatimi

  jan vertet shum te bukura
  pas tyre do coja kenget korcare...dhe ato i kam shum qejf !

 2. #42
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Po qe per kenge e bejne labet

 3. #43
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  eshte edhe 1 "Do marr ciften do dal per gjah" edhe ajo me pelqen shum nuk e di nese ben pjese tek kenget labe, por me pelqen ver8 shum ajo kenge

  nuk i degjoj shum un keto kenget popullore :S por keto dmth dhe ndo1 aty ktu me cifteli me pelqejne...

 4. #44
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  eshte edhe 1 "Do marr ciften do dal per gjah" edhe ajo me pelqen shum nuk e di nese ben pjese tek kenget labe, por me pelqen ver8 shum ajo kenge

  nuk i degjoj shum un keto kenget popullore :S por keto dmth dhe ndo1 aty ktu me cifteli me pelqejne...
  keng labe un quaj cdo keng popullore , te laberis...
  sa per ato me cifteli....ato si kemi neve....i ka veriu


  ice....fjala cifte...nuk esht e njejt me cifteli
  ja cifte


  ja cifteli 5. #45
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahahahahahahahaha labe

  e di dallimin ne mes ciftes dhe ciftelis por e mendova qe kenget me Cifteli (pra me ket ne foton e 2-t qe ke postuar ti) jane ndo1 aty ktu... (dmth te rralla) qe me pelqejne, dhe ajo do marr ciften me pelqen shum dmth

  kuptoveeee ?

 6. #46
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Kenga "Do marr ciften do dal per gjah" eshte kenge myzeqare sa per dijeni, dhe nuk kendohet me cifteli

 7. #47
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  hahahahahahahahaha labe

  e di dallimin ne mes ciftes dhe ciftelis por e mendova qe kenget me Cifteli (pra me ket ne foton e 2-t qe ke postuar ti) jane ndo1 aty ktu... (dmth te rralla) qe me pelqejne, dhe ajo do marr ciften me pelqen shum dmth

  kuptoveeee ?
  hahaha , kuptova
  mendova se i ngaterroje.....se kurbeti edhe ti ben kto....

 8. #48
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahahahha jo ske faj se ka filluar ngapak

 9. #49
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  keng labe un quaj cdo keng popullore , te laberis...
  Kenget popullore jane kenge popullore qe mund te jene si nga jugu veriu dhe myzeqeja

  Kenget labe jane kenget polifonike


  keto jane kenget qe me pelqejn me shume

 10. #50
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Kenget popullore jane kenge popullore qe mund te jene si nga jugu veriu dhe myzeqeja

  Kenget labe jane kenget polifonike
  e di shum mir .......por thash un parapelqej te quaj keng labe , dhe kenget popullore te kenduara nga leber.....jo domosdoshmerisht ato keng ku mbahet iso

 11. #51
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  e di shum mir .......por thash un parapelqej te quaj keng labe , dhe kenget popullore te kenduara nga leber.....jo domosdoshmerisht ato keng ku mbahet iso
  gjithsesi ato quhen kenge popullore

 12. #52
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13


  - - - Updated - - -  - - - Updated - - -  ehhhhh kujtime

 13. #53
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  fiksim fare kjo kenga

 14. #54
  i/e rregjistruar 10% Maska e rrahgegja
  Anėtarėsimi
  Sep 2011
  Postime
  56
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  mpelqen muzika e qytyne po me ma dhan boten sdi shka thojn veq kom qef mi ngu qashtu

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123

Tema tė ngjashme

 1. Kenge te pa vdekshme !!
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 70
  Postimi i Fundit: 16-10-2014, 02:24 PM
 2. Shumė urime pėr ty LABE!!!
  Nga vaaldr1n nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 11-07-2012, 11:33 PM

Etiketat pėr kėtė Temė