Merr fund lidhja tre vjeēare e Stines me vajzėn e Rita Latit


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Merr fund lidhja tre vjeēare e Stines me vajzėn e Rita Latit

  Receta Gatimi
  Nuk i pėlqen tė flasė pėr jetėn private, por thashethemet tashmė kanė nisur tė qarkullojnė. Stine ėshtė ndarė nga e dashura e tij prej tre vitesh, Roza Lati, vajza bionde e aktores sė njohur tė humorit, Rita Lati. Kantautori 27- vjeēar nuk ka pranuar tė japė asnjė sqarim nė lidhje me arsyet e ndarjes, ndėrkohė qė thjesht ka konfirmuar pėr “Panorama Plus” kėtė fakt, qė sipas tij “ka ndodhur para dy muajsh, dhe qė nuk do tė ketė mė kthim mbrapa”. Ai nuk ka pranuar tė japė sqarime, lidhur me thashethemet qė nuk bėhet fjalė aspak pėr njė ndarje nga ato tė zakonshmet, por me shumė inat.

  Thuhet se Roza, ka krijuar njė tjetėr lidhje, pasi ėshtė parė tė shoqėrohet me njė tjetėr djalė. Ndėrkohė Stine ėshtė parė nė shoqėrinė e njė vajze simpatike, pikėrisht tė kėngėtares sė re, Ronela Hajati, e zbuluar si e tillė nga “Akademia e Yjeve” nė TV Klan. Vetė Stine e ka mohuar kėtė fakt. E vetmja gjė qė ai ka shprehur ėshtė se gjatė kėsaj kohe ėshtė marrė vetėm me koncerte dhe krijimtari muzikore, ndėrsa ėshtė duke pėrfunduar albumin e tij tė ri, qė do tė jetė i treti pas tri vitesh mungesė. Gjithashtu sapo ka pėrfunduar kompozimet pėr “Top Fest 6” me muzikė Soul, R and B apo eksperimentale.

  Pėrsa i pėrket lidhjes sė tij me Rozėn, para pak muajsh para se tė ndahej ai pohoi nė njė intervistė pėr “Panorama Plus”, se nė fakt kjo kishte qenė lidhja e tij mė e gjatė e dashurisė qė kishte jetuar ndonjėherė. Tashmė nuk dihet se ē’do tė ndodhė mes tij dhe Ronelės, e cila merret me muzikė, ndryshe nga Roza qė ishte larg botės e penguar edhe nga e ėma. Hera e fundit qė Stine dhe Roza janė fotografuar bashkė nė publik, ka qenė nata e vitit tė Ri 2008, kur paparaci ynė i fotografoi nė njė nga lokalet mė tė njohura tė natės.

  Mė shumė sesa Roza nė krah, ai u fotografua pėr ndryshimin drastik tė look-ut, pasi kishte shkurtuar flokėt e gjatė qė prej vitesh e identifikonin si artist. Pas tre vitesh, qė ėshtė kthyer nga Gjermania, ka hyrė nė tregun e muzikės me stilin e tij tė veēantė nė tė kėnduar, kėrcyer, natyrėn shumė tė zhdėrvjellėt nė skenė dhe flokėt gėrsheta. Ka pohuar se tashmė ka ndryshuar dhe stilin e jetės. I pėlqen mė shumė tė mbyllet nė studion e tij S.T.I.N.E Records e tė krijojė muzikė, sesa tė dalė me orė tė tėra dhe tė shpenzojė kohė me shokėt. Vendosi pėr tė ndryshuar “look”, pak ditė para mbylljes sė vitit 2008, pėr tė nisur njė vit ndryshe atė 2009, nė studion e tij ku po punon pėr kėngėt e reja. Nuk dihet nėse, njė nga kėngėt e tij do t’i kushtohet lidhjes 3-vjeēare me Rozėn.

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e qween
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  in irana
  Postime
  207
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  eehhhuuuuu ke pun kan vipa me u nda e me u lidh eeeehhhhhhhhhuuu

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Video: Perdhunojne ne Publik vajzen 13 Vjecare te pa fajshme :( (Video)
  Nga abdullah92 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 17-04-2012, 12:18 AM
 2. E pabesueshme.Vret vajzen e vet 4 vjecare...
  Nga 3r1k0 nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 10-01-2011, 10:03 AM
 3. E pabesueshme.Vret vajzen e vet 4 vjecare dhe......
  Nga 3r1k0 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-12-2010, 09:09 PM
 4. Somalezi 112-vjeēar, martohet me vajzėn 17-vjeēare
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-11-2009, 02:05 PM
 5. Merr fund lidhja Olsi Najada
  Nga Kliton nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-03-2009, 05:13 PM