Gėzuar Ditėlindjen, Emaus!


Temė e Mbyllur
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 27
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Wink Gėzuar Ditėlindjen, Emaus!

  Receta Gatimi  Gezuar Ditelindjen! Te uroj gjithe te mirat e kesaj bote, paqe, lumturi dhe hare!

  Gezuar dhe 100Vjeēe!


 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14
  Urimet me te mira nga zemra per kete ditelindje! U befsh 1000 vjet!!!

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13
  edhe 100 vjet te tjera EMAUS ! fat e lumturi ne jete ! 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Gėzuar Ditėlindjen Emaus. Tė uroj ēdo tė mirė dhe ēdo bekim nė jetėn tėnde.


  Zoti tė bekoftė.

 6. #6
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Χρόνια Πολλά Emaus

  U befsh 100 vjeēe dhe qofsh gjithmone e lumtur 7. #7
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Gezuar! Gezuar! Gezuar! Ditelindjen EMAUS Fat Dhe Lumturi Ne Cdo Aspekt Te Jetes.

 8. #8
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Reni faleminderit shume dhe une te uroj sukse ne provime dhe u befsh nje nga webmasterat me te njohur dhe me te mire jo vetem shqiptar por edhe te huaj


 9. #9
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Kuklla faleminderit shume per urimin dhe une te uroj gezime te shumta ne jeten tende


 10. #10
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Gezuar Gezuar
  U befsh edhe 100 vjec EMAUS
  Tu plotesofshin te gjitha deshirat qe ke ne jete.
  Qofsh gjithmone e lumtur.
  Nje puthje e madhe nga Erlindi

 11. #11
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Faleminderit anna per urimet, suksese ne shkolle


 12. #12
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Mima faleminderit shume per urimin, ta shperblefsha ne te mira e gezime


 13. #13
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Te falenderoj nga zemra kliton per urimin, dhe une te uroj suksese kudo


 14. #14
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Erlind faleminderit per urimin, hajde dhe me nga nje nuse (po se pate gjetur)


 15. #15
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Faleminderit Peniel dhe une te uroj, bekime dhe lumturi ne familje.
 16. #16
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  Urime nga zemra emaus....gezuar ditelindjen...edhe 10000vjeccccc.....kissessssss

 17. #17
  i/e rregjistruar 20% Maska e smart
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  148
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  urime te perzemerta Emaus gezuar ditlindjen dhe 100 vjece fat dhe lumturi e jete dhe familje

 18. #18
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Shume urime per ty,
  shume urime per ty,
  shume urime per Emaus,
  shume urime per ty... 19. #19
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13
  Emaus te uroj nga zemra, me sinqeritetin me te madh, nje jete plot surpriza!!!

  Te uroj gjithashtu qe te gjitha deshirat e tua, te te behen realitet!

  Smack!!!

 20. #20
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Nerti, Smart Girl08 dhe Insomnia shume faleminderit per urimet dhe gezohem qe e ndaj me ju kete dite
Temė e Mbyllur
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Gezuar ditelindjen
  Nga aliu nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 17-05-2011, 03:27 PM
 2. Gėzuar Ditėlindjen EMAUS!!
  Nga Kliton nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 18-03-2011, 12:24 PM
 3. Gezuar Ditelindjen Emaus!
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 21-03-2010, 08:23 PM
 4. ~?~Gėzuar Ditėlindjen EMAUS~?~
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 17-03-2008, 10:33 PM
 5. Gezuar Ditelindjen Emaus!
  Nga konti nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 17-03-2007, 12:01 PM

Etiketat pėr kėtė Temė